وارد شدن
کاربران ستاره
نظرسنجی
شروع
>
ژاپن
>
福岡県
>
福岡市
福岡市
در نقشه تعاملی مشاهده کنید
مسیرهای حمل و نقل عمومی
JR福北ゆたか線
JR福北ゆたか線
JR筑肥線
JR筑肥線
JR篠栗線
JR篠栗線
JR香椎線
JR香椎線
JR鹿児島本線
JR鹿児島本線
JR鹿児島本線
JR鹿児島本線
JR鹿児島本線 (福間=>南福岡)
W1 渡辺通幹線バス 福岡タワー(TNC放送会館)⇒医師会館・ソフトリサーチパーク前⇒ヤフオクドーム前⇒都市高速⇒那の津口⇒天神地区⇒西鉄大橋駅
W1 渡辺通幹線バス 藤崎⇒福岡タワー南口⇒医師会館・ソフトリサーチパーク前⇒ヤフオクドーム前⇒都市高速⇒那の津口⇒天神地区⇒西鉄大橋駅
W1 渡辺通幹線バス 西鉄大橋駅⇒天神地区⇒那の津口⇒都市高速⇒ヤフオクドーム前⇒医師会館・ソフトリサーチパーク前⇒福岡タワー(TNC放送会館)
W1 渡辺通幹線バス 西鉄大橋駅⇒天神地区⇒那の津口⇒都市高速⇒ヤフオクドーム前⇒医師会館・ソフトリサーチパーク前⇒福岡タワー南口⇒藤崎
W3 渡辺通幹線バス 西鉄大橋駅⇒天神地区⇒那の津口⇒那の津四丁目
W3 渡辺通幹線バス 那の津四丁目⇒那の津口⇒天神地区⇒西鉄大橋駅
W 渡辺通幹線バス 那の津口⇒天神地区⇒西鉄大橋駅
かもめ
かもめ
キャナルシティラインバス 快速
シーサイドももち線 博多駅⇒能古渡船場
シーサイドももち線 能古渡船場⇒那の津口
シーサイドももち線;金武線 那の津口⇒博多駅
ソニック
ソニック
九州大学線(周船寺経由)
大橋〜福翔線 博多ふ頭⇒天神地区⇒西鉄大橋駅
大橋〜福翔線 西鉄大橋駅⇒天神地区
油山線 博多バスターミナル⇒桧原営業所
油山線 博多バスターミナル⇒片江営業所
油山線 桧原営業所⇒博多駅三井ビル
油山線 片江営業所⇒博多駅三井ビル
福岡市地下鉄七隈線
福岡市地下鉄七隈線
福岡市地下鉄空港線
福岡市地下鉄空港線
福岡市地下鉄箱崎線
福岡市地下鉄箱崎線
西日本鉄道天神大牟田線
西日本鉄道天神大牟田線
西鉄バス21B番系統
西鉄バス22N番系統
西鉄バス26番系統
西鉄バス28B番系統
西鉄バス64番
西鉄バス65番
西鉄バス90番系統
西鉄バス急行151番系統
諸岡線44番
諸岡線44番
諸岡線44番
都心循環BRT 内回り
都心循環BRT 外回り
金武線 博多駅地区⇒都市高速⇒福岡タワー(TNC放送会館前)
金武線 博多駅地区⇒都市高速⇒藤崎
金武線 福岡タワー(TNC放送会館前)⇒那の津口
金武線 福岡タワー(TNC放送会館前)⇒都市高速⇒博多駅地区
金武線 藤崎⇒都市高速⇒博多駅地区
اماکن
博多区
(40)
中央区
(37)
南区
(21)
東区
(17)
早良区
(16)
西区
(9)
城南区
(7)
ایستگاه
竹下
南本町
山崎
博多駅前B,C
博多駅シティー銀行前F
博多
西戸崎
馬出九大病院前
医師会館・ソフトリサーチパーク前
博多
下山門
九大学研都市駅
ヤフオクドーム前
ヤフオクドーム前
天神北
祇園
中洲川端
薬院
九州医療センター
西鉄福岡 (天神)
井尻
赤坂
馬出九大病院前
大橋
呉服町
渡辺通
香椎
香椎宮しょうぶ園前
六本松
福大前
نقاط مورد علاقه
宇佐殿
中華?
ほっともっと
四季亭
博多ニューライフ教会
ハニー珈琲
パンフリット
Leprechaun
こが整骨院
こまどりうどん
リトルハニー(ハニー珈琲 博多駅前店)
ほっともっと
STEAK GUSTO
南市民センター
サルナート幼稚園
しらさぎ
南障害者フレンドホーム
博多水炊きあうん
友愛会友田病院
私立精華女子高等学校
香椎東老人いこいの家
ゴミ箱
松寿会松永病院
豆香洞コーヒー
福岡市西図書館
福岡唐人郵便局
御幸保育園
あるちざん
居酒屋 対洲
祇園町