Route HVV-Buslinie 8881: Schwarzenbek, Cesenaticostraße => Möhnsen, Steinkamp
Plaatsen in deze route
Bezienswaardigheden in de buurt van de route
Stopt:
- Basthorst, Hauptstraße
- Basthorst, Dorfstraße
- Schwarzenbek, Cesenaticostraße
- Hamfelde, Kieselstraße
- Kasseburg, Am Brink
- Basthorst, Dorfstraße
- Kuddewörde, Gemeindezentrum
- Kuddewörde, Kirche
- Möhnsen, Steinkamp
- Kasseburg, Achternholt
- Kasseburg, Achternholt
- Kasseburg, Am Brink
- Havekost, Alter Bahnhof
- Dahmker, Abzweigung
- Basthorst, Feuerwehr
- Möhnsen, Kätnerkamp
- Havekost, Lindenstraße
- Dahmker, Abzweigung
- Havekost, Schmiedestraße
- Basthorst, Feuerwehr
- Schwarzenbek, Friedhof
- Hamfelde, Am Mühlenteich
- Havekost, Schmiedestraße
- Havekost, Lindenstraße
- Kuddewörde, Gemeindezentrum
- Möhnsen, Steinkamp
- Basthorst, Dorfstraße
- Hamfelde, Kieselstraße
- Hamfelde, Am Mühlenteich
- Kuddewörde, Kirche
- Möhnsen, Kätnerkamp
- Schwarzenbek, Cesenaticostraße
- Möhnsen, Steinkamp
- Möhnsen, Am Löschteich
- Havekost, Alter Bahnhof
- Schwarzenbek, Friedhof
- Möhnsen, Am Löschteich
- Basthorst, Hauptstraße