Routes van het openbaar vervoer
-
Bus 136: Bf. Bergedorf => S Reinbek
-
Bus 138: Bf. Lauenburg => Lauenburg, ZOB
-
Bus 138: Lauenburg, ZOB => Bf. Lauenburg
-
Bus 228: Bf. Bergedorf => Gammer Weg 146
-
Bus 235: S Nettelnburg => S Reinbek
-
Bus 238: Lauenburg, ZOB => Lauenburg, ZOB
-
Bus 239: Geesthacht, ZOB => Geesthacht, ZOB
-
Bus 328: Schule Curslack (Kehre) => Gammer Weg 146
-
Bus 332: Bf. Bergedorf => Friedhof Bergedorf, Kapelle 2
-
Bus 332: Friedhof Bergedorf, Kapelle 2 => Bf. Bergedorf
-
Bus 333: Trittau, Famila => U Steinfurther Allee
-
Bus 333: U Steinfurther Allee => Trittau, Famila
-
Bus 335: S Allermöhe => Wentorf, Am Petersilienberg
-
Bus 335: Wentorf, Am Petersielienberg => S Allermöhe
-
Bus 436: Ohe, Am Hünengrab => S Reinbek
-
Bus 436: S Reinbek => Ohe, Am Hünengrab
-
Bus 515: Boizenburg Bhf. => Lauenburg, ZOB
-
Bus 515: Boizenburg Bhf. => Lauenburg, ZOB (Var)
-
Bus 515: Lauenburg, ZOB => Boizenburg Bhf.
-
Bus 638: Geesthacht, ZOB => Lauenburg, Beuthener Straße
-
Bus 735: Aumühle, Kuhkoppel => Reinbek, Schulzentrum
-
Bus 735: Reinbek, Schulzentrum => Aumühle, Sachsenwaldstraße
-
Bus 735: S Aumühle => Reinbek, Schulzentrum
-
Bus 8501: Bf. Ratzeburg => Ratzeburg, Am Viehmarkt
-
Bus 8511: Mölln, ZOB => Mölln, ZOB
-
Bus 8512: Mölln, ZOB => Mölln, ZOB
-
Bus 8720: Lübeck, ZOB/Hauptbahnhof => Trittau, Vorburg
-
Bus 8734: Koberg, Herrenstraße => Ratzeburg, Vorstadtschule
-
Bus 8734: Ratzeburg, Vorstadtschule => Koberg, Herrenstraße
-
Bus 8760: Mölln, ZOB => Trittau, Alter Bahnhof
-
Bus 8760: Trittau, Alter Bahnhof => Mölln, ZOB
-
Bus 8761: Behlendorf, Am Brink => Mölln, Schulberg
-
Bus 8761: Mölln, Schulberg => Behlendorf, Am Brink
-
Bus 8763: Nusse, ZOB => Trittau, Schulzentrum
-
Bus 8763: Trittau, Schulzentrum => Nusse, ZOB
-
Bus 8790: Bf. Ratzeburg => Zarrentin, Markt
-
Bus 8810: Bf. Bergedorf => Mölln, ZOB
-
Bus 8810: Mölln, ZOB => Bf. Bergedorf
-
Bus 8811: Bf. Schwarzenbek => Wentorf, Am Petersilienberg
-
Bus 8811: Wentorf, Am Petersilienberg => Bf. Schwarzenbek
-
Bus 8860: Bf. Schwarzenbek => Lauenburg, ZOB
-
Bus 8860: Lauenburg, ZOB => Bf. Schwarzenbek
-
Bus 8870: Bf. Schwarzenbek => Geesthacht, ZOB
-
Bus 8870: Geesthacht, ZOB => Bf. Schwarzenbek
-
Bus 8882: Friedrichsruh, Bismarck-Museum => Grande, Lauenburger Straße
-
Bus 8884: Glinde, Rotdornweg => Trittau, Schulzentrum
-
Bus 8884: Neuschönningstedt, Haidkrug => Trittau, Schulzentrum
-
Bus 8884: Trittau, Schulzentrum => Neuschönningstedt, Haidkrug
-
Bus 8884: Trittau, Vorburg => Glinde, Rotdornweg
-
Bus 8890: Bf. Bergedorf => Escheburg, Schule
-
Bus 8890: Bf. Bergedorf => Geesthacht, ZOB
-
Bus 8890: Bf. Bergedorf => Neu Börnsen, Zwischen den Kreiseln
-
Bus 8890: Escheburg, Schule => Bf. Bergedorf
-
Bus 8890: Geesthacht, ZOB => Bf. Bergedorf
-
Bus 8890: Neu Börnsen, Zwischen den Kreiseln => Bf. Bergedorf
-
Bus 8894: Escheburg, Kiehnwiese => Geesthacht, Schulzentrum
-
Bus 8895: Börnsen, Bahnstraße => Kröppelshagen, Finkenweg
-
Bus SL 16 Krummesse => Herrenholz
-
EC 27: Decin => Dresden => Hamburg
-
EC 27: Hamburg => Dresden => Decin
-
ELB-Shuttle: Bf. Bergedorf => Bf. Winsen => Bf. Bergedorf
-
Flixbus 050: Berlin ZOB => Kiel, Interims-ZOB
-
Flixbus 050: Kiel, Interims-ZOB => Berlin ZOB
-
Flixbus 066: Hamburg ZOB => Prag, ÚAN Florenc
-
Flixbus N1360: Medyka Granica => Bremen, Hbf.
-
Flixbus N150: Aalborg, Busbahnhof => Berlin ZOB
-
Flixbus N150: Berlin ZOB => Aalborg, Busbahnhof
-
Flixbus N1970: Bremen, Hbf. => Sarajewo, ZOB
-
Flixbus N1970: Sarajewo, ZOB => Bremen, Hbf.
-
Flixbus N44: Amsterdam Sloterdijk => Berlin, Alexanderplatz
-
Flixbus N44: Berlin, Alexanderplatz => Amsterdam Sloterdijk
-
Flixbus N70: Hamburg ZOB => Prag, ÚAN Florenc
-
Flixbus N70: Prag, ÚAN Florenc => Hamburg ZOB
-
Flixbus N75: Amsterdam Sloterdijk => Berlin ZOB
-
Flixbus N75: Berlin ZOB => Amsterdam Sloterdijk
-
Flixbus X50: Berlin ZOB => Hamburg ZOB
-
Flixbus X50: Hamburg ZOB => Berlin ZOB
-
HVV-Buslinie 338: Bf. Lauenburg => Lauenburg, ZOB
-
HVV-Buslinie 338: Lauenburg, ZOB => Bf. Lauenburg
-
HVV-Buslinie 338: Lauenburg, ZOB => Lauenburg, ZOB
-
HVV-Buslinie 438
-
HVV-Buslinie 8710: Mölln => Lübeck
-
HVV-Buslinie 8712: Klein Disnack, Seeweg => Ratzeburg, Vorstadtschule
-
HVV-Buslinie 8713: Mechow, Am Brink => Ratzeburg, Grundschule St. Georgsberg
-
HVV-Buslinie 8713: Ratzeburg, Fuchswald => Ratzeburg, Vorstadtschule
-
HVV-Buslinie 8725: Bargteheide, Am Volkspark => Sandesneben, Schule
-
HVV-Buslinie 8731: Siebenbäumen => Sandesneben (direkt)
-
HVV-Buslinie 8750: Bf. Ratzeburg => Mölln, ZOB
-
HVV-Buslinie 8750: Mölln, ZOB => Bf. Ratzeburg
-
HVV-Buslinie 8751: Bf. Ratzeburg => Mölln, Schulberg
-
HVV-Buslinie 8751: Mölln, ZOB => Bf. Ratzeburg
-
HVV-Buslinie 8753: Mölln, Schulberg => Sterley, Sterleyer Heide
-
HVV-Buslinie 8753: Neu Sterley => Mölln, Schulberg
-
HVV-Buslinie 8780: Kronsforde, Kirche => Sandesneben, Schule
-
HVV-Buslinie 8780: Sandesneben, Schule => Kronsforde, Kirche
-
HVV-Buslinie 8794: Sterley, Schule => Ratzeburg, Demolierung
-
HVV-Buslinie 8794: Ziethen, Twiete => Sterley, Schule
-
HVV-Buslinie 8800: Bf. Bergedorf => Geesthacht, ZOB
-
HVV-Buslinie 8800: Geesthacht, HZG (Kehre) => Geesthacht, ZOB
-
HVV-Buslinie 8800: Geesthacht, Oberstadt => Geesthacht, ZOB
-
HVV-Buslinie 8800: Geesthacht, ZOB => Bf. Bergedorf
-
HVV-Buslinie 8800: Geesthacht, ZOB => Geesthacht, HZG (Kehre)
-
HVV-Buslinie 8800: Geesthacht, ZOB => Geesthacht, Oberstadt
-
HVV-Buslinie 8800: Geesthacht, ZOB => Lauenburg, ZOB
-
HVV-Buslinie 8800: Lauenburg, ZOB => Geesthacht, ZOB
-
HVV-Buslinie 8813A: Büchen, Schulzentrum => Mölln, Schulberg
-
HVV-Buslinie 8813A: Mölln, Schulberg => Büchen, Schulzentrum
-
HVV-Buslinie 8813B: Büchen, Schulzentrum => Mölln, Schulberg
-
HVV-Buslinie 8813B: Mölln, Schulberg => Büchen, Schulzentrum
-
HVV-Buslinie 8820: Geesthacht, ZOB => Reinbek, Krabbenkamp
-
HVV-Buslinie 8823: Hamwarde, Jetmoorweg => Dassendorf, Schule SCHNELL
-
HVV-Buslinie 8823: Hohenhorn, Fahrendorfer Weg => Dassendorf, Schule
-
HVV-Buslinie 8840 Lauenburg-Pötrau (-Büchen)
-
HVV-Buslinie 8841 Basedow-Büchen
-
HVV-Buslinie 8841 Basedow-Wangelau-Büchen
-
HVV-Buslinie 8841 Büchen-Basedow
-
HVV-Buslinie 8841 Wangelau-Büchen
-
HVV-Buslinie 8842: Dalldorf, Dorfstraße => Lauenburg, ZOB
-
HVV-Buslinie 8842: Lauenburg, ZOB => Witzeeze, Dorfstraße
-
HVV-Buslinie 8842: Witzeeze, Dorfstraße => Lauenburg, ZOB
-
HVV-Buslinie 8880
-
HVV-Buslinie 8881: Basthorst, Dorfstraße => Schwarzenbek, Frankfurter Straße
-
HVV-Buslinie 8881: Schwarzenbek, Cesenaticostraße => Möhnsen, Steinkamp
Stopt
- Havekost, Lindenstraße
- Mölln, Wassertor
- Havekost, Schmiedestraße
- Aumühle, Dora-Specht-Allee
- Dassendorf, Denkmal
- Möllner Straße
- Franzhagen
- Hakendorf
- Grünhof, Tesperhuder Straße
- Escheburg, Bergsiedlung
- Lauenburg, ZOB
- Schwarzenbek, Hamburger Straße
- Ratzeburg, Heinrich-Hertz-Straße
- Geesthacht, Heuweg
- Gülzow, Poststraße
- Schnakenbek, Twiete
- Kittlitz, Gut
- Duvensee, In de Brüch
- Talkau, Rawischweg
- Woltersdorf, Feuerwehr
- Büchen, Büchener Straße
- Wentorf, Hochweg
- Büchen, Schulzentrum
- Wentorf, Danziger Straße
- Börnsen, Bahnstraße
- Franzhagen
- Dargow, Heidegrund
- Sandesneben, Schule
- Krummesse/Küsterkoppel
- Stötebrück
Bezienswaardigheden