Log masuk
Pengguna bintang
Undian
Laman utama
>
Jepun
>
神奈川県
>
海老名市
海老名市
Lihat di peta interaktif
Laluan pengangkutan awam
[A] さがみ野コース
Kodama: Tokyo - Nagoya
Nozomi: Osaka - Tokyo
Nozomi: Tokyo - Osaka
Sotetsu: Ebina => Shinjuku
Sotetsu: Shinjuku => Ebina
かわせみ1号
さ02 さがみ野駅行 綾瀬工業団地入口経由
さ02 吉岡工業団地行 綾瀬工業団地入口経由
さ03 吉岡工業団地発 市民文化センター前経由 さがみ野駅行
さ03 吉岡工業団地行 市民文化センター前経由
さがみ野コース
スーパーはこね
バス: 千葉京都線: 鎌取駅 => 山科駅 => 京都駅八条口
上今泉ルート
上今泉ルート
国分ルート
国分ルート
大谷・杉久保ルート
大谷・杉久保ルート
小田急電鉄 千代田線直通列車
小田急電鉄小田原線
小田急電鉄小田原線
海03 赤坂経由 かしわ台駅行
海03 赤坂経由 海老名駅東口行
海08 大塚本町経由 海老名駅東口行
海08 大塚本町経由 鶴間駅行
海10 立野台・座間駅経由 海老名駅東口行
海10 立野台・座間駅経由 相武台前駅行
海73 東今里経由 寒川駅行
海73 東今里経由 海老名駅東口行
海老名メディカルプラザ・海老名総合病院シャトルバス(海老名メディカルプラザ・海老名総合病院発ビナレッジ経由海老名駅行き)
海老名メディカルプラザ・海老名総合病院シャトルバス(海老名メディカルプラザ・海老名総合病院発海老名駅行き)
海老名メディカルプラザ・海老名総合病院シャトルバス(海老名駅発海老名メディカルプラザ・海老名総合病院行き)
深夜急行 横浜駅西口→海老名駅
相鉄本線
相鉄本線
綾11
綾11
綾12
綾12
綾22 海老名駅行
綾23 下浜田経由 海老名駅行
綾31
綾31
綾41
綾41
綾41
綾41
綾43
綾43
綾51
綾51
綾52
綾52
綾53
綾53
綾61
綾61
綾62
綾62
綾75 さがみ野駅
綾75 さがみ野駅・相模大塚駅北口
綾75 さがみ野駅経由 南林間駅
綾75 南林間駅
綾75 県公社東原団地前
長16 厚木ナイロン経由 海老名駅行き
長16 海老名駅東口→厚木ナイロン→長後駅西口
長16 海老名駅東口行
長16 海老名駅東口→長後駅西口
長24 さがみ野駅→大塚本町・寺尾→長後駅西口
長24 長後駅西口→大塚本町・寺尾→さがみ野駅
Perhentian
本郷五反田橋
恩馬ヶ原
上今泉三丁目
杉本北
中央一丁目
望地
東今里
南栗原五丁目
東建ハイツ前
海老名市役所
東建ハイツ前
海老名駅
向原
ふたば住宅前
西村
パブコ前
中原小学校前
大塚本町
内出稲荷
相模国分寺跡
寺尾北二丁目
杉久保
天野原
県営住宅前
伊勢山
杉本南
赤坂
さがみ野駅
厚木
真鯨
Tempat menarik
横浜信用金庫
コールドストーン
とんかつ和幸
石井歯科医院
湘南クッキー
レストヴィラ厚木
ラーメン小林屋
海老名ドライバーズスクール
タイムズ ビナウォーク第3
八幡宮 鳥居
山王社
池田歯科
大塚本町郵便局
さくら愛子園
三宅胃腸科外科
丸亀製麺
中心荘老人介護支援センター
虹の子保育園 分館
証明写真撮影機
横浜信用金庫
やがい鍼灸整骨院
皇華蘭
花の舞
タイムズイオン海老名ショッピングセンター立体
海鮮三崎港
稲荷社
海老名中新田郵便局
トモズ
とうま動物病院
ひまわり歯科