Log in
Ster gebruikers
Opiniepeiling
Start
>
Japan
>
神奈川県
>
大和市
大和市
Bekijk in interactieve kaart
Routes van het openbaar vervoer
Kodama: Tokyo - Nagoya
Nozomi: Osaka - Tokyo
Nozomi: Tokyo - Osaka
Sotetsu: Ebina => Shinjuku
Sotetsu: Shinjuku => Ebina
い08 いずみ野→いちょう団地→長後駅
い08 長後駅→いちょう団地→いずみ野駅
いずみ野06系統
かわせみ2号
かわせみ2号
のろっと 南部ルート
バス: 千葉京都線: 鎌取駅 => 山科駅 => 京都駅八条口
丘01 桜ヶ丘駅西口
丘01 福田・大法寺 綾瀬車庫
南林間03系統
南林間05系統
大和03系統
大和03系統
大和市コミュニティバス やまとんGO 中央林間西側地域 右回り
大和市コミュニティバス やまとんGO 桜ヶ丘地域 右回り
大和市コミュニティバス やまとんGO 桜ヶ丘地域 左回り
大和市コミュニティバス やまとんGO 深見地域
大和市コミュニティバス やまとんGO 深見地域 復路
小田急電鉄江ノ島線
小田急電鉄江ノ島線
東京地下鉄の直通運転 - 田園都市線
東京地下鉄の直通運転 - 田園都市線
東急田園都市線
東急田園都市線
海08 大塚本町経由 海老名駅東口行
海08 大塚本町経由 鶴間駅行
深夜急行 横浜駅西口→海老名駅
相武台12系統
相鉄バス 旭28系統(ニュータウン南瀬谷→三ツ境駅)
相鉄バス 旭28系統(三ツ境駅→ニュータウン南瀬谷)
相鉄本線
相鉄本線
神奈中バス い11系統(いずみ野→上飯田車庫)
神奈中バス い11系統(上飯田車庫→いずみ野駅)
神奈中バス 境01系統(三ツ境駅→上飯田車庫)
神奈中バス 境01系統(上飯田車庫→三ツ境駅)
立02 上飯田車庫→いずみ中央経由→立場ターミナル
立02 立場ターミナル→いずみ中央駅経由→上飯田車庫
綾1 ニュータウン南瀬谷
綾1 大和駅
綾52
綾52
綾72
綾72
綾73
綾73
綾75 さがみ野駅
綾75 さがみ野駅・相模大塚駅北口
綾75 さがみ野駅経由 南林間駅
綾75 南林間駅
綾75 県公社東原団地前
長33 桜ヶ丘駅西口→大法寺寺・福田→長後駅西口
長33 長後駅西口→大法寺寺・福田→桜ヶ丘駅西口
長55 上飯田車庫→いちょう団地→長後駅
長55 長後駅→いちょう団地→上飯田車庫
間01: 鶴ヶ峰駅 → 鶴間駅東口
間01: 鶴間駅東口 → 鶴ヶ峰駅
Stopt
福田四丁目
新道添
宝幸ロルフ大和前
深見台3丁目
坊ノ窪
山王塚
上の町
大和東小学校
林間学習センター
扇野
桜ヶ丘駅西口
深見南コミセン
八坂神社入口
つきみ野
桜丘コミセン
宮久保交差点
モール入口
深見台3丁目北
モール入口
大和自治会館
宮久保1号公園
集会所前
ひばりが丘一丁目
桜丘コミセン
大和駅
大和警察署前
鶴間二丁目
中央林間西3丁目
千本桜商店街
上和田野鳥の森
Bezienswaardigheden
二葉寿司
コスモ石油 大和つきみ野SS
エンドレス
めばえ保育園
オダギリ薬局
ルナ歯科
第1松風園
丸港水産
居酒屋ゆたか
お好み焼き屋本舗
渋谷学習センター
私立聖セシリア女子高等学校
高座渋谷メンタルクリニック
モスバーガー
横浜防衛施設局座間防衛施設事務所
タイムズ
よつば整形外科
やまと東薬局
ぱんだぺこ
石川クリニック
ラーメン壱六家
ENEOS
西鶴間メディカルクリニック
今西内科
Hades
ラーメン大桜
パン工房 麦の香り
串道場
玉寿司
大和警察署南林間交番