Route RE1: Koblenz Hbf => Trier => Saarbrücken => Kaiserslautern => Mannheim Hbf
Plaatsen in deze route
- Ramstein-Miesenbach
- Limburgerhof
- Ensdorf/Saar
- Wittlich
- Zell (Mosel)
- Mettlach
- Merzig
- Schifferstadt
- Beckingen
- Bous
- Dillingen/Saar
- Saarlouis
- Völklingen
- Kirkel
- Sankt Ingbert
- Haßloch
- Lambrecht (Pfalz)
- Rehlingen-Siersburg
- Saarbrücken
- Cochem
- Homburg
- Mannheim
- Rhein-Mosel
- Schweich an der Römischen Weinstraße
- Trier
- Saarburg-Kell
- Konz
- Wittlich-Land
- Enkenbach-Alsenborn
- Bruchmühlbach-Miesau
- Landstuhl
- Bernkastel-Kues
- Traben-Trarbach
- Böhl-Iggelheim
- Lambrecht
- Lindenberg
- Neidenfels
- Weidenthal
- Burgen
- Kobern-Gondorf
- Lehmen
- Löf
- Wiltingen
- Ockfen
- Saarburg
- Schoden
- Serrig
- Taben-Rodt
- Föhren
- Schweich
- Pommern
- Neef
- Sankt Aldegund
- Hatzenport
- Bengel
- Hauptstuhl
- Niederfell
- Konz
- Kindsbach
- Ürzig
- Kinderbeuern
- Kinheim
- Reil
- Altrich
- Hetzerath
- Salmtal
- Sehlem
- Cochem
- Ediger-Eller
- Klotten
- Moselkern
- Müden (Mosel)
- Bullay
- Treis-Karden
- Alf
- Zell (Mosel)
- Frankenstein
- Hochspeyer
- Landstuhl
- Ramstein-Miesenbach
- Zeltingen-Rachtig
- Pünderich
- Bruchmühlbach-Miesau
- Winningen