Routes van het openbaar vervoer
Stopt
- Grevenmacher, Enner der Bréck
- Oberbillig
- Karthaus
- Franzenheim, Abzw.
- Oberbillig, Kirche
- Oberbillig, Kirche
- Pellingen, B268
- Temmels, Kirchstraße
- Nittel, Bahnhof
- Wasserliesch, Reiniger Kreuz
- Oberbillig, Kirche
- Konz, Mitte
- Feyen (Trier), Schießstand
- Kanzem
- Kreuz Konz
- Temmels, Kirchstraße
- Wellen, Parkplatz
- Wellen (Mosel)
- Temmels, Kirchstraße
- Konz
- Krettnach, Abzw.
- Konz
- Pellingen, B268
- Mertert, Église
- Machtum, Ongkaf
- Karthaus
- Wellen, Parkplatz
- Wiltingen (Saar)
- Oberbillig, Kirche
- Grevenmacher, Enner der Bréck
Bezienswaardigheden