Route Bus 606: Diepholz => Vechta => Lohne => Diepholz
Plaatsen in deze route
Bezienswaardigheden in de buurt van de route
Stopt:
- Aschen, Schobrink Paradiek
- Diepholz, Hindenburgstraße
- Lohne ZOB
- Aschen, Schobrink Paradiek
- Lindloge, Abzw. B69
- Nordlohne, Brinkmann
- Lohne, Gymnasium
- Bahnhof/ZOB Vechta
- Bahnhof Diepholz
- Aschen, Schobrink Paradiek
- Lindloge, Abzw. B69
- Ossenbeck
- Aschen, Kreuzung
- Lohne, Lindenstraße
- Aschen, Apwisch
- Aschen, Apwisch
- Falkenhardt
- Falkenhardt
- Tonnenmoor
- Aschen, Kreuzung
- Aschen, Schobrink Paradiek
- Falkenhardt
- Diepholz, Schulzentrum
- Diepholz, Prinzhornstraße
- Diepholz, Prinzhornstraße
- Ossenbeck
- Vechta, Münsterstraße
- Diepholz, Hindenburgstraße
- Vechta, Marienhain
- Bahnhof/ZOB Vechta-A
- Schulzentrum