Routes van het openbaar vervoer
Stopt
- Wistedt, Ort
- Klötze, ZOB
- Bandau, Ort
- Brüchau, B 71
- Dolchau, Ort
- Salzwedel, Arendseer Straße Friedhof
- Niephagen, Ort
- Diesdorf, Sandstraße
- Höwisch, Ort
- Jävenitz
- Sallenthin/Baars, B 71
- Brüchau, B 71
- Arendsee Klosterkirche
- Gestien Ort
- Dähre NP-Markt
- Kakerbeck, Mitte
- Laatzke, B 71
- Gestien Ort
- Schernikau Ort
- Salzwedel, Schwimmhalle
- Wernstedt Ort
- Schwiesau, Gastst.
- Estedt B 71
- Fuchsberg BBS Mast 1
- Seethen, Ort
- Uelzener Straße
- Steinitz, Friedhofstraße
- Lotsche, Ort
- Rohrberg, Ort
- Stappenbeck, B 71
Bezienswaardigheden