Routes van het openbaar vervoer
Stopt
- Nedlitz
- Wahlitz B184
- Hohenwarthe, Hauptstraße
- Möckern, Siedlung
- Niegripp, Gartenanlage 1
- Hohenwarthe, Hauptstraße
- Biederitz, Weidenring
- Heyrothsberge, Biederitzer Straße
- Heyrothsberge, Ziegelei
- Zeddenick
- Gommern, Salzstraße
- Gommern, Salzstraße
- Biederitz
- Burg, Knäckewerk
- Niegripp, Gartenanlage 1
- Heyrothsberge B184
- Niegripp, Schleuse
- Gommern, Zentrum
- Burg, Überfunder
- Niegripp, Schule
- Hohenwarthe, Siedlung 2
- Burg, Einnahme
- Hohenwarthe, Sportplatz
- Heyrothsberge, Biederitzer Straße
- Möser
- Schartau, Stietzelstraße
- Prödel
- Gommern, Zentrum
- Hohenwarthe, Siedlung 1
- Gommern, Kreuzung Vogelsang
Bezienswaardigheden