Routes of public transport
Stops
- Mühlhausen
- Struth, Pflockwiese
- MHL, ZOB
- Kreuzgraben
- Friedrich-Engels-Straße
- Struth, Mittelstraße
- Busbahnhof, Steig 3
- Hüpstedt Schacht I
- Hüpstedt
- Kreuzgraben
- Pfortenteich
- Goetheweg, Baumarkt
- Viadukt
- Bastmarkt
- MHL, ZOB
- Schule
- Dorlaer Straße
- Pfortenteich
- Struth, Abzweig Effelder
- Lengenfeld unterm Stein, Schulstraße
- Friedrich-Engels-Straße
- Struth, Abzweig Effelder
- Hüpstedt Schacht I
- Felchta, Mitte
- Bad Langensalza
- Gärtnerei
- Viadukt
- Eckardtsleben
- Felchta, Ortseingang
- Felchta, Mitte
Points of interest