Routes van het openbaar vervoer
Stopt
- Landau, Parkhaus Zentrum
- Landau, Xylanderstraße
- Landau, Synagogenmahnmal
- Queichheim Albert-Einstein-Str.
- Landau Danziger Platz
- Landau Industriestraße
- Wollmesheim, Mörzheimer Straße
- Landau, Obertorplatz
- Queichheim Gustav-Hertz-Str.
- Hagenauer Straße
- Oberehnheimer Straße
- Landau, Deutsches Tor
- Landau Schulzentrum Ost
- Queichheim Werner-Heisenberg-Str.
- Landau, Münchener Straße
- Landau (Pfalz) Hbf
- Landau, Wollmesheimer Höhe
- Landau Industriestraße
- Mörlheim, Abzweigung
- Landau Bahnhof
- Landau, Westring
- Landau, Vinzentius-Krankenhaus
- Landau Uni/Alter Messplatz
- Queichheim, Kirche
- Landau Westbahnhof
- Landau Weißquartierplatz
- Queichheim Paulusstift
- Landau Bahnhof
- Queichheim, Am Wiesental
- Godramstein
Bezienswaardigheden