Laluan pengangkutan awam
-
Bus 4310: Kaköhl, B 202 => Oldenburg (Holstein), Markt
-
Bus 4310: Kaköhl, B 202 => Weißenhäuser Strand => Oldenburg (Holstein), Markt
-
Bus 4310: Kaköhl, B 202 => Weißenhaus => Oldenburg (Holstein), Markt
-
Bus 4310: Oldenburg (Holstein), Markt => Lensahn => Kaköhl, B 202
-
Bus 4310: Oldenburg (Holstein), Markt => Weißenhäuser Strand => Kaköhl, B 202
-
Bus 4310: Oldenburg (Holstein), Markt => Weißenhaus => Kaköhl, B 202
Perhentian
- Kükelühn, Buschkoppel
- Döhnsdorf, B 202
- Wangels, Abzweig Friederikenhof
- Krögerkate
- Wangels, Abzweig Friederikenhof
- Hansühn, Kirche
- Kreuzkate
- Testorf, Umspannwerk
- Kükelühn, An der Landstraße
- Hansühn, Kirche
- Weißenhaus, B 202
- Hohenstein, Farve
- Döhnsdorf, B 202
- Wangels, Abzweig Friederikenhof
- Kreuzkate
- Hohenstein, Farve
- Weißenhaus, B 202
- Ehlerstorf
- Testorf, Abzweig Karlshof
- Weißenhäuser Strand, Ferienpark
- Hansühn, Kirche
- Kükelühn, An der Landstraße
- Weißenhaus, B 202
- Kreuzkate
- Testorf, Umspannwerk
- Kükelühn, Buschkoppel
- Testorf, Abzweig Karlshof
- Hansühn, Kirche
- Hohenstein, Farve
- Krögerkate
Tempat menarik