مسیر 338 (TALP) Pascoاز San Isidro تا La Plata
مکانهایی که به آنجا سفر می کنند
- Villa Tesei
- Villa Luzuriaga
- La Tablada
- 9 de Abril
- Turdera
- Temperley
- Villa La Florida
- Pablo Podestá
- José León Suárez
- San Justo
- El Palomar
- Morón
- Boulogne Sur Mer
- San Isidro
- Loma Hermosa
- Acassuso
- Loma Hermosa
- Bernal
- San José
- Hurlingham
- Ciudad Evita
- Castelar
- Ciudad Jardín Lomas del Palomar
- Juan María Gutiérrez
- Bosques
- Luis Guillón
- Villa Bosch
- Manuel B. Gonnet
- Ringuelet
- Villa Elisa
- Tolosa
- Pereyra
- Ingeniero Juan Allan
- La Plata
- City Bell
- Sourigues
- Martín Coronado
- Berazategui
- Quilmes
- Florencio Varela
- Aldo Bonzi
- Lomas de Zamora
- Llavallol
خیابان هایی که این مسیر را تشکیل می دهند
Gral. J. M. de Rosas - ? - Av. B. Marquez - Ruta Prov. 4 - Acceso 1 - Acceso 8 - Acceso 3 - Julio A. Roca - A. Jauretche - Gob. Vergara - Bv. J. M. de Rosas - Azcuenaga - Salta - Gral. M. Belgrano - Pte. D. F. Sarmiento - 25 de Mayo - 9 de Julio - Republica Oriental del Uruguay - H. Yrigoyen - Alvarez de Arenales - Curupayti - Treinta y Tres Orientales - Av. Mons. Bufano - R. de la Tradicion - Av. Santa Catalina - Av. Juan XXIII - Av. Pte. J. D. Peron - Colombres - D. F. Sarmiento - M. Castro - M. Boedo - C. Pellegrini - Av. Meeks - M. Dorrego - Av. E. Peron - Av. T. Flores - Camino Gral. Belgrano (Ruta 1) - Camino Gral. Belgrano - Camino Belgrano - A. Rolon