Rota Comboio Urbano: Porto (São Pento) => Guimarães
Ziyaret edilen yerler
- Trofa
- Guimarães
- Gondomar
- Valongo
- Maia
- Santo Tirso
- Vizela
- Porto
- Vila Nova de Gaia
- São Pedro Fins
- Rio Tinto
- Águas Santas
- Campanhã
- Bougado
- Negrelos (São Mamede)
- Vilarinho
- Infias
- Areias, Sequeiró, Lama e Palmeira
- Folgosa
- Ermesinde
- Aves
- Santo Tirso, Couto (Santa Cristina e São Miguel) e Burgães
- Bonfim
- Lousado
- Lordelo
- Bairro
- Caldas de Vizela
- Covelas
- Coronado
- Nespereira
- Vila Nova do Campo
- Urgezes
- Polvoreira
- Moreira de Cónegos
- Carreira e Bente
- Cedofeita, Santo Ildefonso, Sé, Miragaia, São Nicolau e Vitória
- Rebordões