Log masuk
Pengguna bintang
Undian
Laman utama
>
Portugal
>
Norte
>
Área Metropolitana do Porto
Área Metropolitana Do Porto
Lihat di peta interaktif
Laluan pengangkutan awam
205: Campanhã => Castelo do Queijo
504: Boavista => Norteshopping
504: Norteshopping =>Boavista
600 ALIADOS-MAIA(BARCA)
700: Bolhão => Campo
700 Campo => Bolhão
701: Bolhão => Codiceira
701: Codiceira => Bolhão
702: Bolhão => Travagem
702: Travagem => Bolhão
703: Cordoaria => Sonhos
703: Sonhos => Cordoaria
704: Boavista => Codiceira
705: Hospital S. João => Valongo
705: Valongo => Hospital S. João
706: Ermesinde => Hospital S. João
706: Hospital S. João => Ermesinde
707: Ermesinde => Hospital S. João
707: Hospital S. João => Ermesinde
804: Hospital S. João => S. Pedro da Cova
804: S. Pedro da Cova => Hospital S. João
900: Santo Ovídio=>Trindade
900: Trindade=>Santo Ovídio
901: Trindade => Valadares
904: Bolhão => Coimbrões
904: Coimbrões => Bolhão
Batalha => Ribeira
Comboio Alfa Pendular: Guimarães => Lisboa (Santa Apolónia)
Comboio Alfa Pendular: Lisboa (Santa Apolónia) => Guimarães
Comboio Intercidades: Braga => Lisboa (Santa Apolónia)
Comboio Intercidades: Guimarães => Lisboa (Santa Apolónia)
Comboio Intercidades: Lisboa (Santa Apolónia) => Guimarães
Comboio Urbano: Aveiro => Porto (São Bento)
Comboio Urbano: Braga => Porto (São Bento)
Comboio Urbano: Guimarães => Porto (São Bento)
Comboio Urbano: Marco de Canaveses => Porto (São Bento)
Comboio Urbano: Porto (São Bento) => Aveiro
Comboio Urbano: Porto (São Bento) => Braga
Comboio Urbano: Porto (São Bento) => Marco de Canaveses
Comboio Urbano: Porto (São Pento) => Guimarães
Flixbus 1783: Ferrol, Estación de Autobuses => Lissabon, Busbahnhof Oriente
Flixbus 1783: Lissabon, Busbahnhof Oriente => Ferrol, Estación de Autobuses
Gaia - Ovar (Linha do Norte, Porto - Lisboa) - Linha 2
Linha A: Estádio do Dragão => Senhor de Matosinhos
Linha A: Senhor de Matosinhos => Estádio do Dragão
Linha B: Estádio do Dragão => Póvoa de Varzim
Linha B: Póvoa de Varzim => Estádio do Dragão
Linha C: Campanhã => ISMAI
Linha C: ISMAI => Campanhã
Linha D: Hospital de São João => Santo Ovídio
Linha do Vouga: Espinho => Oliveira de Azeméis
Linha do Vouga: Oliveira de Azeméis => Espinho
Linha D: Santo Ovídio => Hospital de São João
Linha E: Aeroporto => Estádio do Dragão
Linha E: Estádio do Dragão => Aeroporto
Linha F: Fânzeres => Senhora da Hora
Linha F: Senhora da Hora => Fânzeres
Ovar - Gaia (Linha do Norte, Lisboa - Porto) - Linha 1
Ribeira => Batalha
Rota Escolar
Tram 18: Circular Massarelos => Carmo
Tram 1: Infante => Passeio Alegre
Tram 1: Passeio Alegre => Infante
Tram 22: Circular Carmo <=> Batalha
Valadares - Trindade
Tempat
Porto
(58)
Maia
(35)
Gondomar
(31)
Valongo
(26)
Matosinhos
(17)
Vila Nova de Gaia
(14)
Trofa
(11)
Santo Tirso
(8)
Espinho
(6)
Santa Maria da Feira
(5)
Oliveira de Azeméis
(3)
Paredes
(2)
Póvoa de Varzim
(2)
São João da Madeira
(2)
Vila do Conde
(2)
Arouca
(0)
Vale de Cambra
(0)
Perhentian
Areosa (Feira)
REGADAS
Pavilhão CPN
BELA VISTA
ISCAP
Pólo Universitário
Ramalde
Augusto Gomes
Areosa (Mercado)
Terramonte
Pedro Hispano
Rio Tinto
Presa
Dispensário
Paraíso (Metro)
Campainha
Custió
Vilar
Carlos Amarante
Tv. Nova da Giesta
Consolata
Museu do Carro Elétrico
Marquês
São Brás
Quinta Chãos
Covina
S. Roque
AGRA
Câmara de Gaia
Lavouras
Tempat menarik
Restaurante Imar
Pedroso e Seixezelo
Hora H
Oh! Porto
Cultura dos Sabores
Clínica Central do Bonfim
Auto Mercado De Contumil
Sede G. D. Covelas
ISMAI
Taberninha do Manel
Farmácia Aliança
Tropical
Panca - Cevicheria & Pisco Bar
Cozinha d'Bina
Bar 177
Fonte Luminosa
Café Laborim
Turistinha
Rabelos Restaurante
Porto Douro
A Sport
Vaguinhas
Balacobaco
Saloon
Taberna d’Avó
Tito I
Bar Miradouro Ignez
Zenith
Porto Santo
Hamburgueria DeGema Artesanal