Log in
Ster gebruikers
Opiniepeiling
Start
>
Filipijnen
>
Calabarzon
>
Cavite
>
Dasmariñas
>
BPI
Hoe kom je in
BPI
?
schrijf de eerste recensie
bank
Bank of the Philippine Islands
Bekijk in interactieve kaart
Routes van het openbaar vervoer die langs deze plek lopen
- BSC/San Agustin: Nasugbu → PITX
- BSC/San Agustin: PITX → Nasugbu
- Cavite-Batangas: Alfonso → PITX
- Cavite-Batangas: PITX → Alfonso
- City Bus 27D: PITX → Trece Martires via Dasmariñas
- City Bus 27D: Trece Martires → PITX via Dasmariñas
- City Bus 28B: PITX → Dasmariñas via Downtown (Bayan)
- City Bus 28: Dasmariñas → PITX
- City Bus 28: PITX → Dasmariñas
- City Bus: Dasmariñas → Indang
- DLTBCo: Nasugbu → PITX
- DLTBCo: PITX → Nasugbu
- DLTBCo: PITX → Nasugbu via Carmona
- DOTr Medical Route 12: Aguinaldo Highway (Asia Medic Family Hospital and Medical Center→Manila Doctor's Hospital)
- DOTr Medical Route 12: Aguinaldo Highway (Manila Doctor's Hospital→Asia Medic Family Hospital and Medical Center)
- E&A/SPCBC: Mendez → PITX
- E&A/SPCBC: PITX → Magallanes
- E&A/SPCBC: PITX → Mendez
- ITSC Jeepney: Alfonso → Dasmariñas
- ITSC Jeepney: Dasmariñas → Alfonso
- ITSC Jeepney: Indang → SM Dasmariñas
- ITSC Jeepney: SM Dasmariñas → Indang
- Jeepney: Dasmariñas → Naic
- Jeepney: General Emilio Aguinaldo → SM Dasmariñas
- Jeepney: Naic → Dasmariñas
- Jeepney: SM Dasmariñas → General Emilio Aguinaldo
- Kaagapay Filcab: Paliparan Site → Robinsons Place Dasmariñas
- Kaagapay Filcab: Robinsons Place Dasmariñas → Paliparan Site
- MetroExpress P2P DM: Robinsons Place Dasmariñas → Trasierra (morning)
- MetroExpress P2P DM: Trasierra → Robinsons Place Dasmariñas
- MetroExpress P2P DM: Vista Mall Dasmariñas → Trasierra (afternoon)
- NSFTSC Jeepney: EPZA → SM Dasmariñas
- NSFTSC Jeepney: SM Dasmariñas → EPZA
- Provincial Bus: PITX → Tagaytay City
- Provincial Bus: Tagaytay City → PITX
- San Agustin: Mendez → PITX
- San Agustin: PITX → Mendez
- STSDC Modern Jeepney: Tagaytay City → Zapote
- STSDC Modern Jeepney: Tagaytay City → Zapote via Dasmariñas Bayan
- STSDC Modern Jeepney: Zapote → Tagaytay City
- STSDC Modern Jeepney: Zapote → Tagaytay City via Dasmariñas Bayan
- UV Express: Dasmariñas → Lipa
- UV Express: Dasmariñas → SM Calamba
- UV Express: Lipa → Dasmariñas
- UV Express: SM Calamba → Dasmariñas
- ZIDGPPTC Jeepney: General Mariano Alvarez → Imus City
- ZIDGPPTC Jeepney: General Mariano Alvarez → Robinsons Place Dasmariñas
- ZIDGPPTC Jeepney: Imus → General Mariano Alvarez
- ZIDGPPTC Jeepney: Robinsons Place Dasmariñas → General Mariano Alvarez
Nabijgelegen haltes
Robinsons Place Dasmariñas
Robinsons Place Dasmariñas
Robinsons Place Dasmariñas
SM Dasmariñas
Robinsons Place Dasmariñas
SM Dasmariñas
Robinsons Place Dasmariñas
Robinsons Place Dasmariñas
Robinsons Place Dasmariñas
Robinsons Place Dasmariñas
Robinsons Place Dasmariñas
Kidzworld
Kidzworld
Robinsons Place Dasmariñas
Pala-Pala Transport Terminal