Routes van het openbaar vervoer
Stopt
- Sliedrecht, Nachtegaallaan
- Sliedrecht, P.C.Hooftlaan
- Sliedrecht, Stormrand
- Sliedrecht, Kerk
- Lekstraat
- Sliedrecht
- Giessendam, Peulenlaan
- P.C.Hooftlaan
- Sliedrecht, Lijsterweg
- Kerk
- Sliedrecht, Maaslaan
- Geulstraat
- Talmastraat
- Begraafplaats
- Sliedrecht, Burgemeester Feitsmapark
- Peulenlaan
- Rembrandtlaan
- Sliedrecht, Station
- Rembrandtlaan
- Sliedrecht, Watertoren
- Sliedrecht, Station Baanhoek
- Sliedrecht, Nachtegaallaan
- Sliedrecht, Synagoge
- Sliedrecht, Waerthove
- Sliedrecht, Lekstraat
- Station Baanhoek
- Station
- Sliedrecht, Station Baanhoek
- Sliedrecht, Stormrand
- Sliedrecht, Deltalaan
Bezienswaardigheden