وارد شدن
کاربران ستاره
نظرسنجی
شروع
>
水戸市
>
茨城県
>
ژاپن
>
宮町
ایستگاه 宮町
مسیرهای حمل و نقل عمومی که در این توقف متوقف می شوند
- 茨城交通バス8系統 茨大前営業所⇒本郷・払沢循環(払沢先回り)
- 茨城交通バス8系統 茨大前営業所⇒本郷・払沢循環(払沢先回り・文化センター非経由)
- 茨城交通バス8系統 茨大前営業所⇒本郷・払沢循環(本郷先回り)
- 茨城交通バス8系統 茨大前営業所⇒本郷・払沢循環(本郷先回り・文化センター非経由)
- 関東鉄道バス 偕楽園⇒本郷・払沢循環(払沢先回り)
- 関東鉄道バス 偕楽園⇒本郷・払沢循環(本郷先回り)
- 関東鉄道バス 水戸医療センター⇒明光台団地入口・水戸駅・水戸駅南口⇒吉沢車庫
- 関東鉄道バス 水戸駅⇒払沢⇒吉沢車庫
- 関東鉄道バス 水戸駅⇒新道(芳流橋)⇒ときわ台団地
- 関東鉄道バス 水戸駅⇒新道(芳流橋)・明光台団地入口⇒水戸医療センター
- 関東鉄道バス 水戸駅⇒本郷⇒吉沢車庫
- 関東鉄道バス 水戸駅⇒水戸駅南口・四中前⇒吉沢車庫
مسیرهای حمل و نقل عمومی که از نزدیکی این توقف عبور می کنند (در اینجا متوقف نشوید)
- 茨城交通バス8系統 茨大前営業所⇒本郷・払沢循環(払沢先回り)
- 茨城交通バス8系統 茨大前営業所⇒本郷・払沢循環(払沢先回り・文化センター非経由)
- 茨城交通バス8系統 茨大前営業所⇒本郷・払沢循環(本郷先回り)
- 茨城交通バス8系統 茨大前営業所⇒本郷・払沢循環(本郷先回り・文化センター非経由)
- 関東鉄道バス ときわ台団地⇒新道(芳流橋)⇒水戸駅
- 関東鉄道バス 偕楽園⇒本郷・払沢循環(払沢先回り)
- 関東鉄道バス 偕楽園⇒本郷・払沢循環(本郷先回り)
- 関東鉄道バス 吉沢車庫⇒四中前・水戸駅南口⇒水戸駅
- 関東鉄道バス 吉沢車庫⇒払沢⇒水戸駅
- 関東鉄道バス 吉沢車庫⇒本郷⇒水戸駅
- 関東鉄道バス 吉沢車庫・水戸駅南口・水戸駅⇒奥ノ谷⇒石岡駅
- 関東鉄道バス 水戸医療センター⇒明光台団地入口・新道(芳流橋)⇒水戸駅
- 関東鉄道バス 水戸医療センター⇒明光台団地入口・水戸駅・水戸駅南口⇒吉沢車庫
- 関東鉄道バス 水戸駅⇒払沢⇒吉沢車庫
- 関東鉄道バス 水戸駅⇒新道(芳流橋)⇒ときわ台団地
- 関東鉄道バス 水戸駅⇒新道(芳流橋)・明光台団地入口⇒水戸医療センター
- 関東鉄道バス 水戸駅⇒本郷⇒吉沢車庫
- 関東鉄道バス 水戸駅⇒水戸駅南口・四中前⇒吉沢車庫
- 関東鉄道バス 県自動車学校⇒水戸駅南口・水戸駅・千波⇒市立競技場
- 関東鉄道バス 県自動車学校⇒県庁バスターミナル・本郷・水戸駅⇒偕楽園
نقاط مورد علاقه در این نزدیکی هست
居酒屋 庄や
ぐりる酒場 ぐるる
生そば 藪清
Sakigake
もつ焼き たかね
阿路陛
UNBALANCE
オリックスレンタカー
つけ麺 坊主
居酒屋 白木屋
居酒屋 魚民
早稲田予備校
草野眼科医院
水戸メンタル駅前分院
炭火焼 わたみん家
沼田屋 うなぎ
新星タクシー
つかだ眼科医院
茨進学習塾 総本部
すき屋
さかなや道場
はなの舞
立ち呑み焼肉 ボンバー
CoCo壱番屋
JERK COMGAGIN
うっとら
マン・タラーク
焼肉 こり家
小料理 ひょうたん
寧々家
食彩酒房 さい菜
スナック オリーブ
夜の虫
スターバックス
味のかわらい
ユナイテッド・シネマ水戸
東進育英社イーオン
河合塾マナビス
水戸中央美容整形クリニック
東照宮
水戸協同病院
歌うんだ村
Konnai
T's Bar
田村洋裁研究所
おふくろの味 コアラ
居酒屋 寛助
このみ屋
大衆酒場 鳥らんど
中国菜館 台北楼
吾妻寿し
田口屋
田兵衛
かにや
紀州さくら
Hebimaru
ブルーロズ
チャンポン長崎亭
ISK進学
ハクビ
柚乃 酒彩
割烹 なかむら
あじ平 ラーメン
札幌屋 ラーメン
川枡 蒲焼き
カフェラウンジ ロゼ
ろばた焼 満月城
OWLS
タリーズコーヒー
呑み食い処 ハイ・カラー
茨進グループ駅前スクール 2号館
旅館・食堂 天定
سایر توقفها در نزدیکی
銀杏坂
水戸駅
水戸駅
水戸駅
水戸駅
水戸駅
水戸駅
千波大橋
水戸駅
水戸市役所入口
水戸市役所入口
美都里橋
宮町
千波大橋
美都里橋
水戸駅
銀杏坂