노선 26 Circolare Bozzano - Centro - Cappuccini - Ospedale - Santa Chiara
여행지
버스 정류장:
- Via Martiri delle Ardeatine
- 17.9383933, 40.6371604
- Via Appia - Cesare Braico
- 17.940169400000002, 40.6342499
- 17.9426579, 40.624347400000005
- 17.916438600000003, 40.6252535
- Viale Aldo Moro - De Gasperi
- 17.93587, 40.6375874
- Via Cappuccini - uff. postale
- Viale Grecia
- Via Appia
- Viale Europa
- Viale Porta Pia
- 17.918038000000003, 40.627935
- Via Appia
- 17.928398700000002, 40.628372600000006
- Via Cappuccini
- Via Cappuccini - Appia Verde
- Via Indipendenza
- 17.9451219, 40.6228305
- Viale Jugoslavia
- 17.9467408, 40.6201907
- Via Cappuccini - Di Summa
- 17.9385911, 40.6290892
- Viale Grecia
- Via Cappuccini
- 17.927912000000003, 40.6257533
- 17.940762600000003, 40.623661600000005
- La Nostra Famiglia
- 17.9406097, 40.6240107
- Via Osanna - Rondò
- Viale Irlanda
- 17.9419837, 40.6225384
- Via Appia - Salesiani
- Via Cristoforo Colombo - Porta Mesagne
- Via Appia
- 17.9359842, 40.636260400000005
- 17.941799, 40.6227071
- Via Bezzecca
- Viale Francia