Routes of public transport
-
Busitalia Perugia - Linea E2
-
FCU (Perugia Sant'Anna => Sansepolcro)
-
FCU (Perugia Sant'Anna => Terni)
-
FCU (Sansepolcro => Perugia Sant'Anna)
-
FCU (Terni => Perugia Sant'Anna)
-
Flixbus 485: Assisi, Piazza Unità d'Italia => München ZOB
-
Flixbus 485: München ZOB => Assisi, Piazza Unità d'Italia
-
Flixbus 538: Perugia, Busterminal Piazza Patigiani => Salerno, Piazza della Concordia
-
Flixbus 538: Salerno, Piazza della Concordia => Perugia, Busterminal Piazza Patigiani
-
Flixbus N599(Parte d'Italia): Verona, Porta Nuova => Villa San Giovanni, Porto dei traghetti
-
Flixbus N599(Parte d'Italia): Villa San Giovanni, Porto dei traghetti => Verona, Porta Nuova
-
Linea A5 - Casaglia => Monteluce
-
Linea A5 - Monteluce => Casaglia
-
Linea A6 - Cava della Breccia => S. Erminio
-
Linea A6 - S. Erminio => Cava della Breccia
-
Linea A - Pila => S. Erminio
Stops
- 12.3183989, 43.097261800000005
- Strada Lambrelli
- 12.4532041, 43.1343237
- Via Vincenzo Maniconi - Via degli Astri
- Strada Castel del Piano - Pila (Str. Sodolungo)
- V. Borgioni
- P.za Fortebraccio
- 12.3176587, 43.1742386
- 12.4912553, 43.158186900000004
- 12.352299400000001, 43.108318700000005
- 12.3340335, 43.092394600000006
- Str. Tiberina Nord
- Strada Tuderte
- Strada Tuderte
- V. Cortonese
- Via Caprera
- Centova
- 12.452530900000001, 43.1116886
- V. Eugubina Farneto
- Viale San Sisto
- Villa Pitignano CVA
- 12.344030100000001, 43.0864673
- Elce
- Via Tecchi (Santa Sabina)
- Strada Tuderte
- 12.4508088, 43.1125306
- Via Masi
- 12.415821000000001, 43.118839200000004
- Str. Tiberina Nord
- V. Gigliarelli
Points of interest