Log masuk
Pengguna bintang
Undian
Laman utama
>
United Kingdom
>
Scotland
>
City of Edinburgh
>
The Access Point
Bagaimana menuju ke
The Access Point
?
tulis ulasan pertama
Lihat di peta interaktif
Laluan pengangkutan awam yang melintas di sebelah tempat ini
- Aberdeen => London King's Cross (fast)
- Borders Railway
- Bus 124: Edinburgh => North Berwick
- Bus 124: North Berwick => Edinburgh
- Bus X5: Edinburgh => North Berwick
- Bus X5: North Berwick => Edinburgh
- Cross Country: Edinburgh => Plymouth
- CrossCountry: Plymouth => Edinburgh
- Doncaster => Edinburgh Waverley
- Edinburgh to Aberdeen Line
- Edinburgh Waverley => London King's Cross (fast)
- Edinburgh Waverley => London King's Cross (semi-fast)
- Inverness => London King's Cross (fast)
- London King's Cross => Aberdeen
- London King's Cross => Edinburgh Waverley
- London King's Cross => Edinburgh Waverley (most stops)
- London King's Cross => Edinburgh Waverley (semi-fast)
- Lothian Buses 14: Greendykes => Muirhouse
- Lothian Buses 14: Muirhouse => Greendykes
- Lothian Buses 19: Granton => King's Road
- Lothian Buses 19: King's Road => Granton
- Lothian Buses 22: Gyle Centre => Ocean Terminal
- Lothian Buses 22: Ocean Terminal => Gyle Centre
- Lothian Buses 25: Restalrig => Riccarton
- Lothian Buses 25: Riccarton => Restalrig
- Lothian Buses 4: Hillend => The Jewel
- Lothian Buses 4: The Jewel => Hillend
- Lothian Buses 7: Newhaven => Royal Infirmary
- Lothian Buses 7: Royal Infirmary => Newhaven
- Lothian Buses 8: Muirhouse => Royal Infirmary
- Lothian Buses 8: Royal Infirmary => Muirhouse
- Lothian City Buses 1: Clermiston => Seafield
- Lothian City Buses 1: Seafield => Clermiston
- Lothian City Buses 31: Bonnyrigg => East Craigs
- Lothian City Buses 31: East Craigs => Bonnyrigg
- Lothian City Buses 31: East Craigs => Polton Mill
- Lothian City Buses 31: Polton Mill => East Craigs
- Lothian City Buses 37: Bush => Silverknowes
- Lothian City Buses 37: Penicuik Deanburn => Silverknowes
- Lothian City Buses 37: Silverknowes => Bush
- Lothian City Buses 37: Silverknowes => Penicuik Deanburn
- Lothian City Buses 3: Clovenstone => Dalkeith Campus
- Lothian City Buses 3: Clovenstone => Mayfield
- Lothian City Buses 3: Dalkeith Campus => Clovenstone
- Lothian City Buses 3: Mayfield => Clovenstone
- Lothian City Buses 49: Fort Kinnaird => Rosewell
- Lothian City Buses 49: Rosewell => Fort Kinnaird
- Newcastle => Edinburgh Waverley
- North Berwick Line: Dunbar => Edinburgh
- North Berwick Line: Edinburgh => Dunbar
- North Berwick Line: Edinburgh => North Berwick
- North Berwick Line: North Berwick => Edinburgh
- North Transpennine: Liverpool Lime Street => Edinburgh
- The Highland Chieftain (London King's Cross => Inverness)
- The Northern Lights (London King's Cross => Aberdeen)
Hentian berdekatan
York Place
York Place
North Bridge
Leith Street
Waverley Steps
Edinburgh Waverley
Edinburgh Waverley
Edinburgh Waverley
Edinburgh Waverley
North Bridge
Leith Street
North Bridge
Leith Street
Waterloo Place
Waverley Steps
Picardy Place
Waterloo Place
North Bridge
North Bridge