노선 Bus Saône-et-Loire Ligne 7 Direction Chalon
여행지
- Saône-et-Loire
- Mâcon
- Chalon-sur-Saône
- Massilly
- Saint-Gengoux-le-National
- Cormatin
- Saint-Rémy
- Châtenoy-le-Royal
- Saint-Boil
- Sologny
- La Roche-Vineuse
- Rosey
- Saules
- Sercy
- Ameugny
- Taizé
- Buxy
- Mâcon
- Davayé
- Chalon-sur-Saône
- Givry
- Cluny
- Lournand
- Chenôves
- Milly-Lamartine
- Saint-Vallerin
- Charnay-lès-Mâcon
- Sainte-Cécile
- Jully-lès-Buxy
- Malay
- Bissey-sous-Cruchaud
- Prissé
- Saint-Désert
- Santilly