Route Flixbus 716: Lyon, Perrache => Toulouse, Gare routière
Places that travel to
- Haute-Garonne
- Departemental constituency of Rhône
- Tarn-et-Garonne
- Corrèze
- Puy-de-Dôme
- Lot
- Loire
- Issoire
- Clermont-Ferrand
- Lyon
- Riom
- Tulle
- Toulouse
- Roanne
- Rhône
- Cahors
- Montauban
- Thiers
- Ussel
- Gourdon
- Montbrison
- Métropole de Lyon
- Brive-la-Gaillarde
- Cahors
- Albias
- Pompignan
- Montauban
- Labastide-Saint-Pierre
- Caussade
- Dardilly
- Villefranche-sur-Saône
- Lalbenque
- Montdoumerc
- Ussac
- Chanteix
- Corrèze
- Gimel-les-Cascades
- Naves
- Égletons
- Saint-Angel
- Fontanes
- Calès
- Lachapelle-Auzac
- Lamothe-Cassel
- Loupiac
- Pinsac
- Lempdes
- Riom
- Messeix
- Palladuc
- Culhat
- Cisternes-la-Forêt
- Bromont-Lamothe
- Les Martres-d'Artière
- Saint-Sauveur
- Castelnau-d'Estrétefonds
- Villeneuve-lès-Bouloc
- Cieurac
- Briffons
- Lamagdelaine
- Lanzac
- Canals
- Arcambal
- Aujols
- Noailles
- Saint-Pardoux-l'Ortigier
- Vitrac-sur-Montane
- Saint-Mexant
- Saint-Priest-de-Gimel
- Davignac
- Combressol
- Saint-Étienne-de-Tulmont
- Montbartier
- Montpezat-de-Quercy
- Écully
- Gignac
- Laburgade
- Bruguières
- Saint-Projet
- Reilhaguet
- Cuzance
- Clermont-Ferrand
- Pont-du-Château
- Lezoux
- Heume-l'Église
- Gelles
- Saint-Julien-Puy-Lavèze
- Loubeyrat
- Saint-Beauzire
- Charbonnières-les-Varennes
- Toulouse
- Cervières
- Vézelin-sur-Loire
- Aucamville
- Saint-Alban
- Champagne-au-Mont-d'Or
- Limonest
- Davayat
- Néronde
- Saint-Marcel-de-Félines
- Pommiers-en-Forez
- Saint-Romain-d'Urfé
- Violay
- Champoly
- Juré
- Saint-Marcel-d'Urfé
- Grézolles
- Saint-Julien-d'Oddes
- Saint-Germain-Laval
- Saint-Just-la-Pendue
- Saint-Sulpice
- Lussat
- Noirétable
- Fronton
- Nervieux
- Les Salles
- Balbigny
- Sainte-Colombe-sur-Gand
- Beauregard-Vendon
- Chambaron sur Morge
- Combronde
- Pulvérières
- Saint-Ours
- Teilhède
- Chabreloche
- La Monnerie-le-Montel
- Orléat
- Peschadoires
- Les Angles-sur-Corrèze
- Aix
- Merlines
- Bouloc
- Ussel
- Flaujac-Poujols
- Bressols
- Campsas
- Montalzat
- Réalville
- Lyon
- La Tour-de-Salvagny
- Tassin-la-Demi-Lune
- Brive-la-Gaillarde
- Nespouls
- Donzenac
- Sadroc
- Saint-Clément
- Saint-Germain-les-Vergnes
- Rosiers-d'Égletons
- Soudeilles
- Ussel
- Meymac
- Maussac
- Saint-Fréjoux
- Saint-Exupéry-les-Roches
- Bellefont-La Rauze
- Souillac
- Nadillac
- Payrac
- Séniergues
- Montfaucon
- Cœur de Causse
- Cressensac-Sarrazac
- Gerzat
- Beauregard-l'Évêque
- Bourg-Lastic
- Gimeaux
- Saint-Rémy-sur-Durolle
- Thiers
- Celles-sur-Durolle
- Manzat
- Saint-Bonnet-près-Riom
- Sarcey
- Saint-Romain-de-Popey
- Lentilly
- Châtillon
- Vindry-sur-Turdine
- Bully
- Saint-Germain-Nuelles
- Lozanne
- Joux
- Saint-Forgeux
- Fleurieux-sur-l'Arbresle
- Saint-Marcel-l'Éclairé