Laluan pengangkutan awam
-
115 : Bois Dieu ⇒ Lyon Gare de Vaise
-
115 : Lyon Gare de Vaise ⇒ Bois Dieu
-
118 : Belleville-sur-Saône ⇒ Lyon Gare de Vaise
-
118 : Lyon Gare de Vaise ⇒ Belleville-sur-Saône
-
21 : Gare de Vaise ⇒ Saint-Germain Gare
-
21 : Gare de Vaise ⇒ Saint-Germain Gare via Dupuy
-
21 : Saint-Germain Gare ⇒ Gare de Vaise
-
21 : Saint-Germain Gare ⇒ Gare de Vaise via Dupuy
-
61 : Gare de Vaise ⇒ Lissieu Montluzin
-
61 : Lissieu Montluzin ⇒ Gare de Vaise
-
Flixbus 1709: Chambéry, Gare routière => Paris, Gallieni
-
Flixbus 1709: Paris, Gallieni => Chambéry, Gare routière
-
Flixbus 1719: Grenoble, Gare routière => Paris, Bercy Seine
-
Flixbus 1719: Paris, Bercy Seine => Grenoble, Gare routière
-
Flixbus 1730: Dijon, Busbahnhof => Marseille, Bahnhof Saint-Charles
-
Flixbus 1730: Marseille, Bahnhof Saint-Charles => Dijon, Busbahnhof
-
Flixbus 1760: Dijon, Busbahnhof => Lyon, Flughafen
-
Flixbus 1760: Lyon, Flughafen => Dijon, Busbahnhof
-
Flixbus 709: Grenoble, Gare routière => Paris, Gallieni
-
Flixbus 709: Paris, Bercy Seine => Rive de Gier
-
Flixbus 709: Paris, Gallieni => Grenoble, Gare routière
-
Flixbus 709: Rive de Gier => Paris, Bercy Seine
-
Flixbus 729: Milano, Lampugnano => Paris, Bercy Seine
-
Flixbus 729: Paris, Bercy Seine => Milano, Lampugnano
-
Flixbus 730: Dijon, Busbahnhof => Lyon, Flughafen
-
Flixbus 730: Lyon, Flughafen => Dijon, Busbahnhof
-
Flixbus N1131: Murcia, Estación de autobuses => Paris, Bercy Seine
-
Flixbus N1131: Paris, Bercy Seine => Murcia, Estación de autobuses
-
Flixbus N1769 (part France): Calais, Terminal Eurotunnel => Grenoble, Gare routière
-
Flixbus N1769 (part France): Grenoble, Gare routière => Calais, Terminal Eurotunnel
-
Flixbus N709: Grenoble, Gare routière => Rouen, Avenue Champlain
-
Flixbus N709: Rouen, Avenue Champlain => Grenoble, Gare routière
-
Flixbus N710: Barcelona Nord, Estació d'autobusos => Essen, Hbf.
-
Flixbus N710: Essen, Hbf. => Barcelona Nord, Estació d'autobusos
-
Flixbus N717: Barcelona Nord, Estació d'autobusos => Paris, Bercy Seine
-
Flixbus N717: Paris, Bercy Seine => Barcelona Nord, Estació d'autobusos
-
Flixbus N729: Milano, Lampugnano => Paris, Bercy Seine
-
Flixbus N729: Paris, Bercy Seine => Milano, Lampugnano
-
Flixbus N729: Paris, Bercy Seine => Venezia, Tronchetto
-
Flixbus N729: Venezia, Tronchetto => Paris, Bercy Seine
-
Flixbus N749: Paris, Aéroport Charles de Gaulle => Toulon, Gare routière
-
Flixbus N749: Toulon, Gare routière => Paris, Aéroport Charles de Gaulle
-
Flixbus N769: Bruxelles, Gare du Nord => Toulon, Gare routière
-
Flixbus N769: Toulon, Gare routière => Brüssel, Gare du Nord
Perhentian
Tempat menarik