路线 LAV Eixo Atlántico A Coruña - Vigo
前往的地方
- O Salnés
- Santiago
- Bergantiños
- Ordes
- O Sar
- A Barbanza
- Caldas
- Vigo
- Pontevedra
- A Coruña
- Oroso
- Tordoia
- Teo
- Ames
- Santiago de Compostela
- Padrón
- Rois
- Arteixo
- Barro
- Portas
- Culleredo
- Cerceda
- Dodro
- Caldas de Reis
- Catoira
- A Laracha
- Soutomaior
- A Coruña
- Vigo
- Redondela
- Vilagarcía de Arousa
- Pontevedra
- Vilaboa
- Rianxo
- Ordes