Itinéraires des transports publics
Arrêts
- Edificio Proa
- Intercampus, pobo
- Nova York, Rialta
- Campus de Elviña, Informática
- Os Castros, Av. da Concordia. [1 y 12-A]
- Avenida Exército, Casa do Mar. [1,17,21,23,23A]
- Estrada Campus de Elviña
- Av.Marina,Obelisco. [1,1A,2,2A,3A,17,23A]
- Primo de Rivera, viaduto. [1,1A,2,2A,5,17,23A,BUSBUHO]
- Cabaleiros, Estación Autobuses
- Juan Flórez, 82
- Plaza de Mina,Salida ciudad. [1,1A,2,2A,3A,17,23A]
- Av. da Concordia, 14. [1 e 12-A]
- A Coruña
- Nova York, A Zapateira
- Campus de Elviña, cruzamento pobo
- Avenida de Alfonso Molina, Praza de Madrid
- -8.4034551, 43.3493027
- Linares Rivas.Salida ciudad.[1,1A,2,2A,17,21,23,23A]
- Obelisco. [1,1A,2,2A,3,5,7,17,23A]
- Intercampus, Económicas
- Intercampus, Económicas
- Abente y Lago
- Intercampus, Arquitectura
- Valaire 107-109
- Pza. de Pablo Iglesias. [1 e 12-A]
- O Carón
- Nova York, Belgrado
- Avenida Primo de Rivera, viaduto
- Concepción Arenal. [1,1A,4]
Points d'interêts