مسیر RB65: Cottbus => Zittau
مکانهایی که به آنجا سفر می کنند
- تسیتا
- Ostritz
- Boxberg/O.L. - Hamor
- Bernstadt / Schönau-Berzdorf
- Weißer Schöps/Neiße
- Neuhausen/Spree
- Rietschen
- Schleife
- Görlitz
- Weißwasser/O.L.
- Spremberg
- Rothenburg/Oberlausitz
- Schleife - Slepo
- Rietschen - Rěčicy
- Kodersdorf
- Weißkeißel - Wuskidź
- Horka
- Rothenburg/Oberlausitz
- Schönau-Berzdorf auf dem Eigen
- Trebendorf - Trjebin
- Weißwasser/O.L. - Běła Woda
- Neißeaue
- Hähnichen
- Schöpstal