Laluan HVV-Buslinie 2052: Twielenfleth => Steinkirchen (Route 1)
Tempat yang melancong ke
Tempat menarik berhampiran laluan
Perhentian:
- Wörden, Wöhrden 8
- Sietwende bei Steinkirchen, Sandhörn
- Hollern, Concordia
- Hollern, Twielenflether Chaussee
- Bachenbrock, Wendeplatz
- Hollern, Abzweig Bachenbrock
- Steinkirchen, Schulzentrum (B)
- Bassenfleth, Bassenfleth 8e
- Steinkirchen, Schulzentrum (B)
- Bachenbrock, Wendeplatz
- Twielenfleth am Deich 50
- Twielenfleth, Freibad
- Grünendeich, Huttfleth
- Wetterndorf, Schleuse
- Twielenfleth, Ehrenmal
- Twielenfleth, Twielenflether Chauss.28
- Hollern, Twielenflether Chaussee
- Twielenfleth, Twielenflether Chauss.28
- Wetterndorf, Schleuse
- Bassenfleth, Kurze Straße
- Melau, Wöhrden
- Twielenfleth, Ehrenmal
- Bassenfleth, Kurze Straße
- Hollern, Abzweig Bachenbrock
- Melau, Melau 43
- Hollern, Kirche
- Wörden, Wöhrden 6
- Twielenfleth, Hörne
- Hollern, Hollernstraße 85
- Hollern, Hollernstraße 85
- Twielenfleth am Deich 50
- Melau, Melau 43
- Hollern, Kirche
- Hollern, Siebenhöfen
- Hollern, Concordia
- Twielenfleth am Deich 70
- Wörden, Wöhrden 8
- Bachenbrock, Bachenbrock 86
- Twielenfleth, Freibad
- Bassenfleth, Am Wegen
- Hollern, Bassenflether Chaussee
- Sietwende bei Steinkirchen, Sandhörn
- Bassenfleth, Abzweigung Wöhrden
- Bachenbrock, Bachenbrock 17
- Bassenfleth, Am Wegen
- Melau, Wöhrden
- Hollern, Holzweg
- Hollern, Bassenflether Chaussee
- Bachenbrock, Bachenbrock 86
- Bachenbrock, Bachenbrock 17
- Bassenfleth, Abzweigung Wöhrden
- Wörden, Wöhrden 15
- Grünendeich, Huttfleth
- Hollern, Holzweg
- Twielenfleth, Hörne
- Twielenfleth am Deich 70
- Bassenfleth, Bassenfleth 8e
- Hollern, Siebenhöfen
- Wörden, Wöhrden 6
- Wörden, Wöhrden 15