Laluan HVV-Buslinie 2050: Stade => Cranz
Tempat yang melancong ke
Tempat menarik berhampiran laluan
Perhentian:
- Königreich, Wellenstraße
- Hollern, Holzweg
- Stade, Jorker Straße
- Königreich, Leeswig 47
- Stade, Salztorswall
- Hollern, Concordia
- Hollern, Kirche
- Cranz, Estebogen
- Hollern, Abzweigung Twielenfleth
- Mojenhörn, Kirchenstieg
- Stade, Grünendeicher Straße
- Königreich, Grenzweg
- Stade, Vincent-Lübeck-Gymnasium
- Hollern, Hollernstraße 85
- Mittelnkirchen, Muddweg
- Stade, Jorker Straße
- Hollern, Siebenhöfen
- Jork, Osterjork 125
- Königreich, Königreicher Straße 73
- Jork, Auf dem Kamp
- Steinkirchen, Alter Marktplatz
- Steinkirchen, Am Hafen
- Hollern, Holzweg
- Grünendeich, Mojenhörn
- Hollern, Hollernstraße 85
- Hollern, Abzweigung Twielenfleth
- Mojenhörn, Kirchenstieg
- Stade, Vincent-Lübeck-Gymnasium
- Jork, Westerjork 70
- Königreich, Wellenstraße
- Mittelnkirchen, Hohenfelde 73
- Steinkirchen, Am Hafen
- Jork, Osterjork 125
- Jork, Auf dem Kamp
- Jork, Marktplatz
- Cranz, Estebogen
- Mittelnkirchen, Hohenfelde 73
- Königreich, Kreuzung
- Königreich, Leeswig 101
- Jork, Marktplatz
- Jork, Schulzentrum
- Grünendeich, Fähre
- Wetterndorf, Schleuse
- Grünendeich, Minneweg
- Mittelnkirchen, Muddweg
- Mittelnkirchen, Dollerner Straße
- Grünendeich, Elbdeich 31
- Hollern, Siebenhöfen
- Grünendeich, Fähre
- Jork, Osterjork 77
- Steinkirchen, Alter Marktplatz
- Grünendeich, Elbdeich 31
- Jork, Yachthafenstraße
- Jork, Schulzentrum
- Hollern, Abzweigung Bassenfleth
- Bf. Stade
- Bf. Stade
- Jork, Yachthafenstraße
- Königreich, Leeswig 47
- Wetterndorf, Schleuse