مسیر Flixbus N1322: Stockelsdorf (Lübeck West) => Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia
مکانهایی که به آنجا سفر می کنند
- Oberkrämer
- Neuruppin
- Fehrbellin
- Eldenburg Lübz
- Heiligengrabe
- Parchimer Umland
- Spreenhagen
- Zarrentin
- Hagenow-Land
- Wittstock/Dosse
- Wittenburg
- Ludwigslust-Land
- Neustadt-Glewe
- Zeuthen
- Scharmützelsee
- Stockelsdorf
- Bargteheide-Land
- Hennigsdorf
- Velten
- Bad Oldesloe-Land
- Trittau
- Reinfeld
- Nordstormarn
- Reinbek
- Ahrensburg
- Bad Oldesloe
- Hohe Elbgeest
- Odervorland
- Büchen
- Hohen Neuendorf
- Schwarzenbek-Land
- Breitenfelde
- Fürstenwalde/Spree
- Meyenburg
- Putlitz-Berge
- کرمن
- Temnitz
- Barsbüttel
- Großhansdorf
- Pritzwalk
- Mittenwalde
- Schönefeld
- Siek
- Wildau
- Königs Wusterhausen
- Heidesee
- Hagenow
- Glinde
- Kuddewörde
- Möhnsen
- Lasbek
- Pölitz
- Rethwisch
- Rümpel
- Hammoor
- Todendorf
- Barnitz
- Hamberge
- Wesenberg
- Braak
- Hoisdorf
- Siek
- Stapelfeld
- Witzhave
- Tramm
- Märkisch Linden
- Briesen (Mark)
- Putlitz
- Triglitz
- Langewahl
- Berkenbrück
- Rauen
- Groß Godems
- Spornitz
- Neustadt-Glewe
- Sachsenwald
- Göttin
- Ruhner Berge
- Gammelin
- Karrenzin
- Stolpe
- Kümmernitztal
- Spreenhagen
- Bobzin
- Güster
- Bandenitz
- Lüblow
- Lüttow-Valluhn
- Hoort
- Rastow
- Wöbbelin
- Blievenstorf
- Brenz
- Wittenburg
- Wittendörp
- Kogel
- Walsleben
- Gerdshagen
- Jacobsdorf
- Halenbeck-Rohlsdorf
- Dabergotz
- Temnitzquell
- Grambek
- Hornbek
- Besenthal
- Gudow
- Basthorst
- Elmenhorst
- Fuhlenhagen
- Kankelau
- Kasseburg