مسیر Flixbus N1970: Bremen, Hbf. => Sarajewo, ZOB
مکانهایی که به آنجا سفر می کنند
- Altenberg
- Samtgemeinde Zeven
- Meyenburg
- Samtgemeinde Sottrum
- Schipkau
- Putlitz-Berge
- Ottersberg
- Dohna-Müglitztal
- Pritzwalk
- Schenkenländchen
- Ebersbach
- Unterspreewald
- Mittenwalde
- Schönefeld
- Luckau
- Oberkrämer
- Rosengarten
- Samtgemeinde Hollenstedt
- Samtgemeinde Tostedt
- Hohen Neuendorf
- Neu Wulmstorf
- Buchholz in der Nordheide
- Seevetal
- Samtgemeinde Sittensen
- Bad Gottleuba-Berggießhübel
- کرمن
- Glinde
- Radeburg
- Schwarzheide
- Eldenburg Lübz
- Achim
- Oyten
- Hagenow
- Lübbenau/Spreewald
- Temnitz
- Zarrentin
- Hagenow-Land
- Wittenburg
- Wittstock/Dosse
- Ludwigslust-Land
- Großräschen
- Neustadt-Glewe
- Bannewitz
- Trittau
- Reinbek
- Altdöbern
- Ortrand
- Hennigsdorf
- Hohe Elbgeest
- Neuruppin
- Büchen
- Fehrbellin
- Schwarzenbek-Land
- Breitenfelde
- Schönfeld
- Heiligengrabe
- Thiendorf
- Kreischa
- Parchimer Umland
- Barsbüttel
- Calau
- Ruhland
- Velten
- Gerdshagen
- Bersteland
- Groß Köris
- Schönwald
- Kroppen
- Dabergotz
- Temnitzquell
- Besenthal
- Elmenhorst
- Kankelau
- Kuddewörde
- Möhnsen
- Witzhave
- Lampertswalde
- Hoort
- Liebstadt
- Blievenstorf
- Brenz
- Schwerin
- Ruhland
- Fuhlenhagen
- Kasseburg
- Schönfeld
- Rietzneuendorf-Staakow
- دونا
- باد گوتلوبا-برگیسهوبل
- Tramm
- Ortrand
- Frauendorf
- Märkisch Linden
- Putlitz
- Triglitz
- Teupitz
- Gyhum
- Appel
- Hellwege
- Lindenau
- Großkmehlen
- Altenberg
- Groß Godems
- Spornitz
- Neustadt-Glewe
- Sachsenwald
- Göttin
- Bahretal
- Groß Meckelsen
- Ruhner Berge
- Gammelin
- Karrenzin
- Stolpe
- Kümmernitztal
- Bobzin
- Güster
- Wenzendorf
- Bandenitz
- Lüblow
- Lüttow-Valluhn
- Halvesbostel
- Hollenstedt
- Regesbostel
- Heidenau
- Kalbe
- Sittensen
- Tiste
- Horstedt
- Reeßum
- Sottrum
- Rastow
- Wöbbelin
- Wittenburg
- Wittendörp
- Kogel
- Bronkow
- Walsleben
- Halbe
- Elsdorf
- Halenbeck-Rohlsdorf
- Grambek
- Hornbek
- Gudow
- Basthorst