Routes van het openbaar vervoer
-
Bus 463: Angermünde, Bahnhof => Lunow => Oderberg, Museum
-
Bus 896: Biesenthal => Rüdnitz => Bernau
-
Buslinie 197: Falkenberg => S Mahlsdorf
-
Buslinie 197: Hohenschönhausen, Prerower Platz => S Mahlsdorf
-
Buslinie 197: S Mahlsdorf => Falkenberg
-
Buslinie 197: S Mahlsdorf => Hohenschönhausen, Prerower Platz
-
Buslinie 864 Finow, Clara-Zetkin-Siedlung => Eberswalde, Busbahnhof;Route 1
-
Buslinie 864 Finow, Clara-Zetkin-Siedlung => Eberswalde, Busbahnhof ; Route 2
-
Buslinie N97: Barnimplatz => Falkenberger Chaussee/Prendener Straße
-
Buslinie N97: Falkenberger Chaussee/Prendener Straße => Barnimplatz
-
Flixbus 057: Berlin ZOB => Szczecin, dworzec główny
-
Flixbus 057: Szczecin, dworzec główny => Berlin ZOB
-
Flixbus 125: Göhren, Rügen => Leipzig, Hbf.
-
Flixbus 125: Leipzig, Hbf. => Göhren, Rügen
-
Flixbus 1385: Berlin ZOB => Olsztyn, dworzec główny
-
Flixbus 1385: Olsztyn, dworzec główny => Berlin ZOB
Stopt
Bezienswaardigheden