Routes of public transport
Stops
- Berkholzer Allee
- Prenzlau, Robert-Schulz-Ring
- Angermünde, Kaisergarten
- Hohengüstow, B 198
- Felchower Straße
- PCK Straße I
- Prenzlau, Mühlmannstift
- Criewen, Mitte
- Pinnow (Uckermark)
- Handelsstraße
- Gramzow (UM), Markt
- CKS
- Leverkusener Straße
- Tantow
- Prenzlau, Neustädter Damm Mitte
- Angermünde
- Zützen, Landgrabenbrücke
- Criewen, Nationalparkzentrum
- Templin
- Criewen, Siedlung
- Gewerbestraße
- Festwiese
- Stadthäuser
- Prenzlau, Gewerbegebiet Ost
- Prenzlau
- PCK Straße F
- Schwedt, Schöpfwerk
- ZOB
- Prenzlau, Am Bahnhof
- Zützen, Chausseehaus
Points of interest