Routes van het openbaar vervoer
-
Bus 540: Bad Belzig, Busbahnhof => Baitz => Brück, Schulen
-
Bus 540: Bad Belzig, Busbahnhof => Brück, Schulen
-
Bus 540: Brück, Bahnhof => Bad Belzig, Busbahnhof
-
Bus 540: Brück, Bahnhof => Baitz => Bad Belzig, Busbahnhof
-
Bus 540: Brück, Schulen => Bad Belzig, Busbahnhof
-
Bus 541: Brück, Bahnhof => Brück, Schulen => Alt Bork => Borkwalde, Astrid-Lindgren-Platz
-
Bus 541: Busendorf => Alt Bork => Brück, Bahnhof
-
Bus 541: Busendorf => Brück, Bahnhof => Trebitz
-
Bus 541: Busendorf => Brück, Schulen => Brück, Bahnhof => Trebitz
-
Bus 541: Trebitz => Brück, Bahnhof => Brück, Schulen => Busendorf
-
Bus 541: Trebitz => Brück, Bahnhof => Busendorf
-
Bus 542: Brück, Bahnhof => Brück, Markt => Golzow, Schule
-
Bus 542: Brück, Bahnhof => Brück, Schulen => Brück, Markt => Golzow, Schule
-
Bus 542: Brück, Bahnhof => Brück, Schulen => Golzow, Schule
-
Bus 542: Golzow, Schule => Brück, Bahnhof
-
Bus 542: Golzow, Schule => Brück, Markt => Brück, Bahnhof
-
Bus 542: Golzow, Schule => Brück, Schulen
-
Bus 543: Brück, Bahnhof => Treuenbrietzen, Markt
-
Bus 543: Brück, Schulen => Treuenbrietzen, Markt => Treuenbrietzen, Schweitzer-Schule
-
Bus 543: Brück, Schulen => Treuenbrietzen, Schweitzer-Schule
-
Bus 543: Treuenbrietzen, Markt => Brück, Bahnhof
-
Bus 543: Treuenbrietzen, Markt => Brück, Schulen
-
Bus 543: Treuenbrietzen, Markt => Treuenbrietzen, Schweitzer-Schule => Brück, Bahnhof => Brück, Schulen
-
Bus 543: Treuenbrietzen, Schweitzer-Schule => Treuenbrietzen, Markt => Brück, Bahnhof => Brück, Schulen
-
Bus 545: Borkheide, Bahnhof => Neuendorf (bei Brück) => Brachwitz => Treuenbrietzen, Markt
-
Bus 545: Borkwalde, Astrid-Lindgren-Platz => Neuendorf (bei Brück) => Treuenbrietzen, Markt
-
Bus 586: Bad Belzig, Am Betriebshof => Niemegk, Schule
-
Bus 586: Bad Belzig, Bahnhof => Niemegk, Markt
-
Bus 586: Bad Belzig, Weitzgrunder Weg => Niemegk, Markt
-
Bus 586: Neschholz, Ortsmitte => Bad Belzig, Weitzgrunder Weg
-
Bus 586: Niemegk, Markt => Bad Belzig, Bahnhof
-
Bus 586: Niemegk, Schule - Brück, Schulen
-
Eurolines EU0328: Minsk, Busbahnhof Passazhirsky => München ZOB
-
Eurolines EU0328: München ZOB => Minsk, Busbahnhof Passazhirsky
-
Flixbus 002: Leipzig, Hbf. => Warnemünde, Strand
-
Flixbus 002: Warnemünde, Strand => Leipzig, Hbf.
-
Flixbus 009: Berlin ZOB => Saarbrücken, Fernbusbahnhof
-
Flixbus 009: Saarbrücken, Fernbusbahnhof => Berlin ZOB
-
Flixbus 025: Greifswald, Klinikum => Leipzig, Hbf.
-
Flixbus 025: Leipzig, Hbf. => Greifswald, Klinikum
-
Flixbus 042: Berlin ZOB => Reutlingen, Hbf.
-
Flixbus 042: Reutlingen, Hbf. => Berlin ZOB
-
Flixbus 052: Berlin ZOB => Gera, Busbahnhof
-
Flixbus 052: Gera, Busbahnhof => Berlin ZOB
-
Flixbus 065: Berlin, Alexanderplatz => Leipzig, Hbf.
-
Flixbus 065: Leipzig, Hbf. => Berlin, Alexanderplatz
-
Flixbus 125: Göhren, Rügen => Leipzig, Hbf.
-
Flixbus 125: Leipzig, Hbf. => Göhren, Rügen
Stopt
Bezienswaardigheden