Routes van het openbaar vervoer
Stopt
- Schöna, Hirschgrund
- Kleingießhübel, Rölligmühle
- Kleingießhübel, Wendeplatz
- Krippen, Krippengrund
- Bad Schandau, Elbbrücke
- Krippen, Zum Kohlbornstein
- Schöna, Schulweg
- Bad Schandau, Nationalparkbahnhof (6)
- Beuthenfall
- Reinhardtsdorf, Bächelweg
- Schmilka-Hirschmühle
- Kleingießhübel, Wendeplatz
- Bad Schandau, Elbbrücke
- Krippen, Zum Kohlbornstein
- Schöna, Schulweg
- Reinhardtsdorf, Am Krippenberg
- Bad Schandau, Nationalparkbahnhof (2)
- Bad Schandau, Elbkai (5)
- Reinhardtsdorf, Ehrenmal
- Botanischer Garten
- Bad Schandau
- Bad Schandau, Nationalparkbahnhof (1)
- Krippen, Gleis 2
- Nasser Grund
- Lichtenhainer Wasserfall
- Schmilka-Hirschmühle
- Schöna, Dorfplatz
- Waldhäus'l
- Krippen, Gleis 1
- Schöna, Dorfplatz
Bezienswaardigheden