Routes van het openbaar vervoer
Stopt
- Tettnang, Seestraße
- Tettnang, Kau
- Tettnang, Bärenplatz
- Tettnang, Pfingstweid
- Tettnang, Bürgermoos L333
- Tettnang, Kirche
- Tettnang, Bärenplatz
- Tettnang, Bürgermoos L333
- Tettnang, Seestraße
- Tettnang, Kirche
- Tettnang, Kau
- Tettnang, Kirche
- Tettnang, Kirche
- Tettnang, St. Johann
- Tettnang, Pfingstweid
- Tettnang, Bürgermoos L333
- Tettnang, Pfingstweid
- Tettnang, Bärenplatz
- Tettnang, St. Johann
- Tettnang, Seestraße
- Tettnang, Seestraße
- Manzenbergschule (Platz 6)
- Tettnang, Bärenplatz
- Tettnang, Bürgermoos L333
- Manzenbergschule (Platz 6)
- Tettnang, Kau
Bezienswaardigheden