Toplu taşıma yolları
-
Bus 100: Laboe, Hafen => Melsdorf
-
Bus 100: Melsdorf => Laboe, Hafen
-
Bus 100: Roskilder Weg => Laboe, Hafen
-
Bus 101: Am Heidberg => Roskilder Weg
-
Bus 101: Roskilder Weg => Am Heidberg
-
Bus 11: Pillauer Straße => Wik, Kanal
-
Bus 11: Wik, Kanal => Pillauer Straße
-
Bus 22: Klausdorf, Schule => Rungholtplatz
-
Bus 22: Rungholtplatz => Klausdorf, Schule
-
Bus 2: Kiel Elmschenhagen, Krooger Kamp => Kiel Oppendorf
-
Bus 2: Kiel Oppendorf => Kiel Elmschenhagen, Krooger Kamp
-
Bus 300: Kiel, ZOB => Raisdorf, Bahnhof
-
Bus 300: Raisdorf, Bahnhof => Kiel, ZOB
-
Bus 30S: Hauptbahnhof => Strande
-
Bus 30S: Strande => Hauptbahnhof
-
Bus 31: Krooger Kamp => Narvikstraße
-
Bus 31: Narvikstraße => Krooger Kamp
-
Bus 32: Hauptbahnhof => Holtenau, Schule
-
Bus 32: Holtenau, Schule => Hauptbahnhof
-
Bus 32: Krooger Kamp => Wik, Herthastraße
-
Bus 32: Wik, Herthastraße => Krooger Kamp
-
Bus 34: Albert-Schweitzer-Straße => Kroog, Am Wellsee
-
Bus 34: Albert-Schweitzer-Straße => Kroog, Am Wellsee (Spät-/WE-Verkehr)
-
Bus 34: Kroog, Am Wellsee => Albert-Schweitzer-Straße
-
Bus 34: Kroog, Am Wellsee => Albert-Schweitzer-Straße (Spät-/WE-Verkehr)
-
Bus 41: Meimersdorf, Am Reben => Tannenberg
-
Bus 41: Reventloubrücke => Meimersdorf, Am Reben
-
Bus 41: Tannenberg => Meimersdorf, Am Reben
-
Bus 42: Meimersdorf, Am Reben => Rungholtplatz
-
Bus 42: Rungholtplatz => Meimersdorf, Am Reben
-
Bus 4310: Kaköhl, B 202 => Kiel, Raiffeisenstraße
-
Bus 4310: Kiel, Raiffeisenstraße => Kaköhl, B 202
-
Bus 72: Kronshagen, Schulzentrum => Wellingdorf
-
Bus 72: Wellingdorf => Kronshagen, Schulzentrum
-
Bus 81: Botanischer Garten => Rungholtplatz
-
Bus 81: Rungholtplatz => Botanischer Garten
-
Bus 8: Rönne, Dorf => Waldhof
-
Bus 8: Rönne, Dorf => Waldhof
-
Bus 8: Rönne, Dorf => Waldhof
-
Bus 8: Rönne, Dorf => Waldhof
-
Bus 8: Rönne, Dorf => Waldhof
-
Bus 8: Waldhof => Rönne, Dorf
-
Bus 900: Krusendorf => Rönne, Dorf
-
Bus 900: Rönne, Dorf => Krusendorf
-
Bus 901: Rönne, Dorf => Strande
-
Bus 901: Strande => Rönne, Dorf
-
Bus 902S: Edisonstraße => Strande
-
Bus 902S: Strande => Edisonstraße
-
Bus 91: Falckensteiner Straße => Melsdorf
-
Bus 91: Falckensteiner Straße => Melsdorf, Bahnhof
-
Bus 91: Melsdorf, Bahnhof => Falckensteiner Straße
-
Bus 91: Melsdorf => Falckensteiner Straße
-
Bus 92: Hauptbahnhof => Wik, Herthastraße
-
Bus 92: Wik, Herthastraße => Hauptbahnhof
-
Bus 9: Kronsburg => Wellingdorf
-
Bus 9: Wellingdorf => Kronsburg
-
Flixbus 050: Berlin ZOB => Kiel, Interims-ZOB
-
Flixbus 050: Kiel, Interims-ZOB => Berlin ZOB
-
Flixbus 172: Aalborg, Busbahnhof => Hamburg ZOB
-
Flixbus 172: Hamburg ZOB => Aalborg, Busbahnhof
-
Flixbus 172: Hannover ZOB => Aarhus, Busbahnhof
-
Flixbus 272: Kiel, Interims-ZOB => Hannover ZOB
-
Flixbus 275: Bremen, Hbf. => Kiel, Interims-ZOB
-
Flixbus 275: Kiel, Interims-ZOB => Bremen, Hbf.
Durur
İlgi noktaları