مسیرهای حمل و نقل عمومی
-
626 Lübbecke
-
Bus 213: Bad Essen, Lerchenstraße => Ostercappeln, Im Siek
-
Bus 213: Ostercappeln, Im Siek => Bad Essen, Lerchenstraße
-
Bus 216: Bohmte, Alter Postweg => Preußisch Oldendorf, Stadtzentrum
-
Bus 221 Heithöfen-Lintorf-Barkhausen
-
Bus 373: Linne, Feuerwehrhaus => Osnabrück, Neumarkt
-
Bus N276: Osnabrück, Hauptbahnhof => Wimmer, Schule
-
Bus N276: Wimmer, Schule => Osnabrück, Hauptbahnhof
-
Bus X276: Osnabrück, Hauptbahnhof => Preußisch Oldendorf, Stadtzentrum
-
Bus X276: Osnabrück, Hauptbahnhof => Wimmer, Schule
-
Bus X276: Preußisch Oldendorf, Stadtzentrum => Osnabrück, Hauptbahnhof
-
Bus X276: Wimmer, Schule => Osnabrück, Hauptbahnhof
-
EC 7: Hamburg => Interlaken Ost
-
EC 8: Zürich => Hamburg
ایستگاه
- Eielstädt, Leuchtenburg
- Rabber, Maate
- Wittlage, Kamp
- Waldhotel
- Dahlinghausen, Mindener Straße
- Wehrendorf, Osnabrücker Straße
- Wehrendorf, Tiefer Weg
- Bad Essen, Lerchenstraße
- Eielstädt, AOK
- Wehrendorf, Osnabrücker Straße
- Wehrendorf, Tiefer Weg
- Barkhausen, Schullandheim
- Dorfstraße
- Lutherstraße
- Brockhausen, Brockhauser Weg
- Empter Weg
- Bad Essen, Gartenstraße
- Rabber, Bahnhof
- Schafstall
- Rabber, Bahnhof
- Wehrendorf, Masch
- Altenheim
- Linne, Borgmann
- Wittlage, Kamp
- Wittlage, Burgstraße
- Brockhausen, Brockhauser Weg
- Lintorf, Heuländer
- Lutherstraße
- In der Spitze
- Kirchhegge
نقاط مورد علاقه