Toplu taşıma yolları
-
Bus 8860: Bf. Schwarzenbek => Lauenburg, ZOB
-
Bus 8860: Lauenburg, ZOB => Bf. Schwarzenbek
-
EC 27: Decin => Dresden => Hamburg
-
EC 27: Hamburg => Dresden => Decin
-
Flixbus 050: Berlin ZOB => Kiel, Interims-ZOB
-
Flixbus 050: Kiel, Interims-ZOB => Berlin ZOB
-
Flixbus 066: Hamburg ZOB => Prag, ÚAN Florenc
-
Flixbus 066: Prag, ÚAN Florenc => Hamburg ZOB
-
Flixbus 070: Dresden, Hbf. Bayrische Straße => Hamburg ZOB
-
Flixbus 070: Hamburg ZOB => Dresden, Hbf. Bayrische Straße
-
Flixbus 1322: Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia => Hamburg ZOB
-
Flixbus 1322: Hamburg ZOB => Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia
-
Flixbus 150: Berlin ZOB => Flensburg, Bhf.
-
Flixbus 150: Flensburg, Bhf. => Berlin ZOB
-
Flixbus 250: Berlin ZOB => Cuxhaven ZOB
-
Flixbus 250: Cuxhaven ZOB => Berlin ZOB
-
Flixbus 253: Berlin Südkreuz => Hamburg ZOB
-
Flixbus 253: Hamburg ZOB => Berlin Südkreuz
-
Flixbus 353: Aarhus, Busbahnhof => Berlin ZOB
-
Flixbus 353: Berlin ZOB => Aarhus, Busbahnhof
-
Flixbus N1322: Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia => Stockelsdorf (Lübeck West)
-
Flixbus N1322: Stockelsdorf (Lübeck West) => Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia
-
Flixbus N1360: Bremen, Hbf. => Medyka Granica
-
Flixbus N1360: Medyka Granica => Bremen, Hbf.
-
Flixbus N150: Aalborg, Busbahnhof => Berlin ZOB
-
Flixbus N150: Berlin ZOB => Aalborg, Busbahnhof
-
Flixbus N1970: Bremen, Hbf. => Sarajewo, ZOB
-
Flixbus N1970: Sarajewo, ZOB => Bremen, Hbf.
-
Flixbus N44: Amsterdam Sloterdijk => Berlin, Alexanderplatz
-
Flixbus N44: Berlin, Alexanderplatz => Amsterdam Sloterdijk
-
Flixbus N70: Hamburg ZOB => Prag, ÚAN Florenc
-
Flixbus N70: Prag, ÚAN Florenc => Hamburg ZOB
Durur
- Büchen, Schulzentrum
- Roseburg, Trammer Weg
- Louisenhof, Abzweigung
- Büchen, Büchener Straße
- Franzhagen
- Büchen, Schulzentrum
- Büchen, Schulzentrum
- Neugüster
- Müssen, Schule
- Büchen, Schulzentrum
- Müssen, Louisenhof 6
- Bahnhof Müssen
- Am Hesterkamp
- Am Waldschwimmbad
- Müssen
- Müssen, Louisenhof 6
- Güster, Alter Bahnhof
- Franzhagen
- Büchen, Pötrauer Straße
- Bahnhof Büchen
- Franzhagen
- Roseburg, Wotersener Weg
- Bahnhof Büchen
- Tramm, Kirche
- Bartelsdorf
- Müssen, Tannenweg
- Steinkrug
- Am Hesterkamp
- Güster, Alter Bahnhof
- Roseburg, Trammer Weg
İlgi noktaları