Routes van het openbaar vervoer
Stopt
- Osterheeslingen
- Heeslingen, Holsten
- Weertzen, Betonwerk
- Heeslingen, Forsthaus
- Heeslingen, Heimathaus
- Boitzen, Ortsmitte
- Steddorf, Mitte
- Weertzen, Betonwerk
- Osterheeslingen
- Weertzen, Betonwerk
- Heeslingen, Mitte
- Heeslingen, Forsthaus
- Heeslingen, Mühlenberg
- Boitzen, Ortsmitte
- Boitzen, Ortsmitte
- Steddorf, Abzweig Sittensen
- Boitzen, Ortsmitte
- Steddorf, Mitte
- Heeslingen, Mühlenberg
- Heeslingen, Mühlenberg
- Heeslingen, Mühlenberg
- Heeslingen, Holsten
- Weertzen, Hanrade
- Heeslingen, Heimathaus
- Heeslingen, Holsten
- Heeslingen, Heimathaus
- Osterheeslingen
- Heeslingen, Holsten
- Weertzen, Gerätehaus
- Heeslingen, Mitte
Bezienswaardigheden