Log masuk
Pengguna bintang
Undian
Laman utama
>
China
>
Guangdong
>
Hong Kong
>
Pulau Hong Kong
>
Wilayah Baru
>
東區 Eastern District
>
聖安娜中英文幼稚園 St. Anna Kindergarten
Bagaimana menuju ke
聖安娜中英文幼稚園 St. Anna Kindergarten
?
tulis ulasan pertama
Pergi ke laman web
Telefon:
+852 25699267
stanna@netvigator.com
Lihat di peta interaktif
Laluan pengangkutan awam yang melintas di sebelah tempat ini
- 720X (Grand Promenade → Central (Rumsey Street))
- Bus 18X (Kennedy Town (Belcher Bay) → Shau Kei Wan)
- Bus 18X (Shau Kei Wan → Kennedy Town (Belcher Bay))
- Bus 2A (Wan Chai North → Yiu Tung)
- Bus 2A (Yiu Tung → Wan Chai North)
- Bus 2 (Central (Macau Ferry) → Grand Promenade)
- Bus 606A (Choi Wan (Fung Shing Street) - Yiu Tung)
- Bus 606A (Yiu Tung - Choi Wan (Fung Shing Street)
- Bus 606 (Choi Wan (Fung Shing Street) → Siu Sai Wan (Island Resort))
- Bus 606 (Choi Wan (Fung Shing Street) → Siu Sai Wan (Island Resort)) (via Choi Ha Road)
- Bus 606 (Siu Sai Wan (Island Resort) → Choi Wan (Fung Shing Street)
- Bus 606X (Kowloon Bay (Enterprise Square) → Siu Sai Wan (Island Resort))
- Bus 606X (Siu Sai Wan (Island Resort) → Kowloon Bay (Enterprise Square)
- Bus 682C (City One Shatin - North Point) (2)
- Bus 694 (Siu Sai Wan Estate → Tiu Keng Leng Station)
- Bus 694 (Tiu Keng Leng Station → Siu Sai Wan Estate)
- Bus 720 (Central (Gilman Street) → Grand Promenade) (1)
- Bus 720 (Central (Macau Ferry) → Grand Promenade) (2)
- Bus 720 (Central (Macau Ferry) → Grand Promenade) (3)
- Bus 720 (Grand Promenade → Central (Gilman Street)) (1)
- Bus 720 (Grand Promenade → Central (Macau Ferry)) (2)
- Bus 722 (Yiu Tung → Central Ferry Piers) (2)
- Bus 77 (Shau Kei Wan → Tin Wan)
- Bus 77 (Tin Wan → Shau Kei Wan)
- Bus 99 (Shau Kei Wan → South Horizons)
- Bus 99 (South Horizons → Shau Kei Wan)
- Cross-harbour Bus 102 (Mei Foo → Shau Kei Wan)
- Cross-harbour Bus 106P (Siu Sai Wan (Island Resort) → Wong Tai Sin)
- Cross-harbour Bus 106P (Wong Tai Sin → Siu Sai Wan (Island Resort))
- Cross-harbour Bus 106 (Wong Tai Sin → Siu Sai Wan (Island Resort))
- Cross-harbour Bus 682 (Chai Wan (East) → Wu Kai Sha Station)
- NWFB 720A (Grand Promenade ↺ Admiralty (Central Government Offices))
- 上環 (西港城) → 筲箕灣 Western Market → Shau Kei Wan
- 城巴19線 Citybus 19 (小西灣(藍灣半島) Siu Sai Wan (Island Resort) → 跑馬地(上) Happy Valley (Upper))
- 城巴19線 Citybus 19 (跑馬地(上) Happy Valley (Upper) → 小西灣(藍灣半島) Siu Sai Wan (Island Resort))
- 城巴780線 Citybus 780 (中環碼頭 Central (Ferry Piers) → 柴灣(東) Chai Wan (East))
- 城巴780線 Citybus 780 (柴灣(東) Chai Wan (East) → 中環碼頭 Central (Ferry Piers))
- 城巴788線 Citybus 788 (小西灣(藍灣半島) Siu Sai Wan (Island Resort) → 中環(港澳碼頭) Central (Macau Ferry))
- 城巴788線 Citybus 788 (小西灣(藍灣半島) Siu Sai Wan (Island Resort) → 中環(港澳碼頭) Central (Macau Ferry) (不停富景花園 omit Fullview Garden))
- 城巴788線 Citybus 788 (小西灣(藍灣半島) Siu Sai Wan (Island Resort) → 中環(港澳碼頭) Central (Macau Ferry) (不停曉翠街及舊灣仔警署 omit Hiu Tsui Street and Old Wan Chai Police Station))
- 城巴788線 Citybus 788 (小西灣(藍灣半島) Siu Sai Wan (Island Resort) → 中環(港澳碼頭) Central (Macau Ferry) (經金鐘 via Admiralty))
- 城巴789線 Citybus 789 (小西灣(藍灣半島) Siu Sai Wan (Island Resort) → 金鐘(樂禮街) Admiralty (Rodney Street))
- 城巴789線 Citybus 789 (小西灣(藍灣半島) Siu Sai Wan (Island Resort) → 金鐘(樂禮街) Admiralty (Rodney Street) (不停富景花園 omit Fullview Garden))
- 城巴789線 Citybus 789 (小西灣(藍灣半島) Siu Sai Wan (Island Resort) → 金鐘(樂禮街) Admiralty (Rodney Street) (不停富景花園及曉翠街 omit Fullview Garden and Hiu Tsui Street))
- 城巴789線 Citybus 789 (小西灣(藍灣半島) Siu Sai Wan (Island Resort) → 金鐘(樂禮街) Admiralty (Rodney Street) (不停曉翠街 omit Hiu Tsui Street))
- 城巴789線 Citybus 789 (金鐘(樂禮街) Admiralty (Rodney Street) → 小西灣(藍灣半島) Siu Sai Wan (Island Resort))
- 城巴85A線 Citybus 85A (北角碼頭 North Point Ferry Pier → 筲箕灣 Shau Kei Wan)
- 城巴85A線 Citybus 85A (愛秩序灣 Aldrich Bay → 寶馬山 Braemar Hill)
- 城巴85A線 Citybus 85A (筲箕灣 Shau Kei Wan → 寶馬山 Braemar Hill)
- 城巴85A線 Citybus 85A (西灣河 Sai Wan Ho → 寶馬山 Braemar Hill)
- 城巴85P線 Citybus 85P (寶馬山 Braemar Hill → 小西灣(藍灣半島) Siu Sai Wan (Island Resort))
- 城巴85P線 Citybus 85P (小西灣(藍灣半島) Siu Sai Wan (Island Resort) → 寶馬山 Braemar Hill)
- 城巴85線 Citybus 85 (小西灣(藍灣半島) Siu Sai Wan (Island Resort) → 北角碼頭 North Point Ferry Pier)
- 城巴8S線 Citybus 8S (跑馬地馬場 Happy Valley Racecourse → 小西灣(藍灣半島) Siu Sai Wan (Island Resort))
- 城巴8X線 Citybus 8X (小西灣(藍灣半島) Siu Sai Wan (Island Resort) → 跑馬地(下) Happy Valley (Lower))
- 城巴8X線 Citybus 8X (跑馬地(下) Happy Valley (Lower) → 小西灣(藍灣半島) Siu Sai Wan (Island Resort))
- 城巴N8X線 Citybus N8X (堅尼地城 Kennedy Town → 小西灣(藍灣半島) Siu Sai Wan (Island Resort))
- 城巴N8X線 Citybus N8X (小西灣(藍灣半島) Siu Sai Wan (Island Resort) → 堅尼地城 Kennedy Town)
- 城巴機場快線A12線 Cityflyer A12 (小西灣(藍灣半島) Siu Sai Wan (Island Resort) → 機場 Airport)
- 城巴機場快線A12線 Cityflyer A12 (小西灣(藍灣半島) Siu Sai Wan (Island Resort) → 機場 Airport (經國泰城及民航處總部 via Cathay City and CAD Headquarters))
- 城巴機場快線A12線 Cityflyer A12 (機場 Airport → 小西灣(藍灣半島) Siu Sai Wan (Island Resort))
- 堅尼地城 → 筲箕灣 Kennedy Town → Shau Kei Wan
- 新巴81S線 NWFB 81S (富欣花園 Harmony Garden → 寶馬山 Braemar Hill)
- 新巴81線 NWFB 81 (勵德邨 Lai Tak Tsuen → 興華邨 Hing Wah Estate)
- 新巴81線 NWFB 81 (興華邨 Hing Wah Estate → 勵德邨 Lai Tak Tsuen)
- 新巴82X線 NWFB 82X (小西灣(藍灣半島) Siu Sai Wan (Island Resort) ↺ 鰂魚涌 Quarry Bay)
- 新巴82線 NWFB 82 (北角碼頭 North Point Ferry Pier → 小西灣(藍灣半島) Siu Sai Wan (Island Resort))
- 新巴82線 NWFB 82 (北角碼頭 North Point Ferry Pier → 小西灣(藍灣半島) Siu Sai Wan (Island Resort)) (經柴灣東 via Chai Wan East)
- 新巴82線 NWFB 82 (小西灣(藍灣半島) Siu Sai Wan (Island Resort) → 北角碼頭 North Point Ferry Pier)
- 新巴88X線 NWFB 88X (堅尼地城(卑路乍灣) Kennedy Town (Belcher Bay) → 小西灣(藍灣半島) Siu Sai Wan (Island Resort))
- 新巴88X線 NWFB 88X (小西灣(藍灣半島) Siu Sai Wan (Island Resort) → 堅尼地城(卑路乍灣) Kennedy Town (Belcher Bay))
- 新巴8H線 NWFB 8H (東華東院 Tung Wah Eastern Hospital → 小西灣(藍灣半島) Siu Sai Wan (Island Resort))
- 新巴8P線 NWFB 8P (小西灣(藍灣半島) Siu Sai Wan (Island Resort) → 灣仔北 Wan Chai North)
- 新巴8P線 NWFB 8P (小西灣(藍灣半島) Siu Sai Wan (Island Resort) → 銅鑼灣(希慎廣場) Causeway Bay (Hysan Place))
- 新巴N8P線 NWFB N8P (小西灣(藍灣半島) Siu Sai Wan (Island Resort) ↺ 灣仔(港灣道) Wan Chai (Harbour Road))
- 筲箕灣 → 上環 (西港城) Shau Kei Wan → Western Market
- 筲箕灣 → 堅尼地城 Shau Kei Wan → Kennedy Town
- 筲箕灣 → 跑馬地 Shau Kei Wan → Happy Valley
- 跑馬地 → 筲箕灣 Happy Valley → Shau Kei Wan
- 過海隧巴118P線 Cross-harbour Bus 118P (小西灣(藍灣半島) Siu Sai Wan (Island Resort) → 旺角(基榮小學) Mong Kok (Kei Wing Primary School))
- 過海隧巴118P線 Cross-harbour Bus 118P (小西灣(藍灣半島) Siu Sai Wan (Island Resort) → 長沙灣(深旺道) Cheung Sha Wan (Sham Mong Road))
- 過海隧巴118P線 Cross-harbour Bus 118P (長沙灣(深旺道) Cheung Sha Wan (Sham Mong Road) → 小西灣(藍灣半島) Siu Sai Wan (Island Resort))
- 過海隧巴118R線 Cross-harbour Bus 118R (小西灣運動場 Siu Sai Wan Sports Ground → 旺角(弼街) Mong Kok (Bute Street))
- 過海隧巴118線 Cross-harbour Bus 118 (小西灣(藍灣半島) Siu Sai Wan (Island Resort) → 長沙灣(深旺道) Cheung Sha Wan (Sham Mong Road))
- 過海隧巴118線 Cross-harbour Bus 118 (柴灣(康翠臺) Chai Wan (Greenwood Terrace) → 長沙灣(深旺道) Cheung Sha Wan (Sham Mong Road))
- 過海隧巴118線 Cross-harbour Bus 118 (長沙灣(深旺道) Cheung Sha Wan (Sham Mong Road) → 小西灣(藍灣半島) Siu Sai Wan (Island Resort))
- 過海隧巴N118線 Cross-harbour Bus N118 (小西灣(藍灣半島) Siu Sai Wan (Island Resort) → 長沙灣(深旺道) Cheung Sha Wan (Sham Mong Road))
- 過海隧巴N118線 Cross-harbour Bus N118 (長沙灣(深旺道) Cheung Sha Wan (Sham Mong Road) → 小西灣(藍灣半島) Siu Sai Wan (Island Resort))
Hentian berdekatan
太古城道 Tai Koo Shing Road
太古城道 Tai Koo Shing Road
太古城中心 Cityplaza