Log masuk
Pengguna bintang
Undian
Laman utama
>
China
>
Guangdong
>
Hong Kong
>
Kowloon
>
Wilayah Baru
>
黃大仙區 Wong Tai Sin District
>
嗇色園黃大仙祠
Bagaimana menuju ke
嗇色園黃大仙祠
?
tulis ulasan pertama
tempat beribadat
Pergi ke laman web
Lihat di peta interaktif
Laluan pengangkutan awam yang melintas di sebelah tempat ini
- Bus 7M (Lok Fu ↺ Chuk Yuen Estate)
- 九巴252X線 KMB 252X (藍田站 Lam Tin Station → 置樂花園 Chi Lok Fa Yuen)
- 九巴258D線 KMB 258D (藍田站 Lam Tin Station → 寶田 Po Tin)
- 九巴258P線 KMB 258P (藍田站 Lam Tin Station → 洪天路洪福邨 Hung Tin Road Hung Fuk Estate)
- 九巴258X線 KMB 258X (寶田 Po Tin → 觀塘碼頭 Kwun Tong Ferry)
- 九巴258X線 KMB 258X (觀塘碼頭 Kwun Tong Ferry → 寶田 Po Tin)
- 九巴259D線 KMB 259D (鯉魚門邨 Lei Yue Mun Estate → 龍門居 Lung Mun Oasis (不經屯門市中心 omit Tuen Mun Central))
- 九巴259D線 KMB 259D (鯉魚門邨 Lei Yue Mun Estate → 龍門居 Lung Mun Oasis (經屯門市中心 via Tuen Mun Central))
- 九巴259X線 KMB 259X (觀塘碼頭 Kwun Tong Ferry → 龍門居 Lung Mun Oasis)
- 九巴259X線 KMB 259X (龍門居 Lung Mun Oasis → 觀塘碼頭 Kwun Tong Ferry)
- 九巴267X線 KMB 267X (藍田站 Lam Tin Station → 兆康苑 Siu Hong Court)
- 九巴61X線 KMB 61X (屯門市中心 Tuen Mun Central → 九龍城碼頭 Kowloon City Ferry)
- 九巴62X線 KMB 62X (鯉魚門邨 Lei Yue Mun Estate → 屯門市中心 Tuen Mun Central)
- 屯馬綫一期 Tuen Ma Line Phase 1 (啟德 Kai Tak → 烏溪沙 Wu Kai Sha)
- 屯馬綫一期 Tuen Ma Line Phase 1 (烏溪沙 Wu Kai Sha → 啟德 Kai Tak)
- 觀塘綫 Kwun Tong Line (何文田 Ho Man Tin → 調景嶺 Tiu Keng Leng)
- 觀塘綫 Kwun Tong Line (調景嶺 Tiu Keng Leng → 何文田 Ho Man Tin)
- 觀塘綫 Kwun Tong Line (調景嶺 Tiu Keng Leng → 黃埔 Whampoa)
- 觀塘綫 Kwun Tong Line (黃埔 Whampoa → 觀塘 Kwun Tong)
- 觀塘綫 Kwun Tong Line (黃埔 Whampoa → 調景嶺 Tiu Keng Leng)
Hentian berdekatan
黃大仙 Wong Tai Sin
114.19566440000001, 22.3416576
沙田坳道 Shatin Pass Road
摩士公園泳池 Morse Park Swimming Pool
114.19566040000001, 22.341758300000002
沙田坳道 Shatin Pass Road
黃大仙 Wong Tai Sin
114.19156860000001, 22.3416064
114.19180050000001, 22.341738900000003
黃大仙站 Wong Tai Sin Station