Log in
Ster gebruikers
Opiniepeiling
Start
>
China
>
Guangdong
>
Hongkong
>
Hongkong
>
New Territories
>
東區 Eastern District
>
南駅 Hainan South
Hoe kom je in
南駅 Hainan South
?
schrijf de eerste recensie
restaurant
Bekijk in interactieve kaart
Routes van het openbaar vervoer die langs deze plek lopen
- Bus 2 (Central (Macau Ferry) → Grand Promenade)
- Bus 720 (Central (Gilman Street) → Grand Promenade) (1)
- Bus 720 (Central (Macau Ferry) → Grand Promenade) (2)
- Bus 720 (Central (Macau Ferry) → Grand Promenade) (3)
- Bus 720 (Grand Promenade → Central (Gilman Street)) (1)
- Bus 720 (Grand Promenade → Central (Macau Ferry)) (2)
- Cross-harbour Bus 102 (Mei Foo → Shau Kei Wan)
- NWFB 720A (Grand Promenade ↺ Admiralty (Central Government Offices))
- 城巴788線 Citybus 788 (小西灣(藍灣半島) Siu Sai Wan (Island Resort) → 中環(港澳碼頭) Central (Macau Ferry))
- 城巴788線 Citybus 788 (小西灣(藍灣半島) Siu Sai Wan (Island Resort) → 中環(港澳碼頭) Central (Macau Ferry) (不停富景花園 omit Fullview Garden))
- 城巴788線 Citybus 788 (小西灣(藍灣半島) Siu Sai Wan (Island Resort) → 中環(港澳碼頭) Central (Macau Ferry) (不停曉翠街及舊灣仔警署 omit Hiu Tsui Street and Old Wan Chai Police Station))
- 城巴788線 Citybus 788 (小西灣(藍灣半島) Siu Sai Wan (Island Resort) → 中環(港澳碼頭) Central (Macau Ferry) (經金鐘 via Admiralty))
- 城巴789線 Citybus 789 (小西灣(藍灣半島) Siu Sai Wan (Island Resort) → 金鐘(樂禮街) Admiralty (Rodney Street))
- 城巴789線 Citybus 789 (小西灣(藍灣半島) Siu Sai Wan (Island Resort) → 金鐘(樂禮街) Admiralty (Rodney Street) (不停富景花園 omit Fullview Garden))
- 城巴789線 Citybus 789 (小西灣(藍灣半島) Siu Sai Wan (Island Resort) → 金鐘(樂禮街) Admiralty (Rodney Street) (不停富景花園及曉翠街 omit Fullview Garden and Hiu Tsui Street))
- 城巴789線 Citybus 789 (小西灣(藍灣半島) Siu Sai Wan (Island Resort) → 金鐘(樂禮街) Admiralty (Rodney Street) (不停曉翠街 omit Hiu Tsui Street))
- 城巴789線 Citybus 789 (金鐘(樂禮街) Admiralty (Rodney Street) → 小西灣(藍灣半島) Siu Sai Wan (Island Resort))
- 城巴85P線 Citybus 85P (寶馬山 Braemar Hill → 小西灣(藍灣半島) Siu Sai Wan (Island Resort))
- 城巴85P線 Citybus 85P (小西灣(藍灣半島) Siu Sai Wan (Island Resort) → 寶馬山 Braemar Hill)
- 城巴85線 Citybus 85 (小西灣(藍灣半島) Siu Sai Wan (Island Resort) → 北角碼頭 North Point Ferry Pier)
- 新巴389線 NWFB 389 (筲箕灣 Shau Kei Wan ↺ 柴灣墳場 Chai Wan Cemeteries)
- 新巴81S線 NWFB 81S (富欣花園 Harmony Garden → 寶馬山 Braemar Hill)
- 新巴82X線 NWFB 82X (小西灣(藍灣半島) Siu Sai Wan (Island Resort) ↺ 鰂魚涌 Quarry Bay)
- 新巴88X線 NWFB 88X (堅尼地城(卑路乍灣) Kennedy Town (Belcher Bay) → 小西灣(藍灣半島) Siu Sai Wan (Island Resort))
- 新巴88X線 NWFB 88X (小西灣(藍灣半島) Siu Sai Wan (Island Resort) → 堅尼地城(卑路乍灣) Kennedy Town (Belcher Bay))
- 新巴8P線 NWFB 8P (小西灣(藍灣半島) Siu Sai Wan (Island Resort) → 灣仔北 Wan Chai North)
- 新巴8P線 NWFB 8P (小西灣(藍灣半島) Siu Sai Wan (Island Resort) → 銅鑼灣(希慎廣場) Causeway Bay (Hysan Place))
- 新巴N8P線 NWFB N8P (小西灣(藍灣半島) Siu Sai Wan (Island Resort) ↺ 灣仔(港灣道) Wan Chai (Harbour Road))
- 港鐵港島綫 (上) MTR Island Line (北行 Northbound)
- 港鐵港島綫 (下) MTR Island Line (南行 Southbound)
- 過海隧巴118P線 Cross-harbour Bus 118P (小西灣(藍灣半島) Siu Sai Wan (Island Resort) → 旺角(基榮小學) Mong Kok (Kei Wing Primary School))
- 過海隧巴118P線 Cross-harbour Bus 118P (小西灣(藍灣半島) Siu Sai Wan (Island Resort) → 長沙灣(深旺道) Cheung Sha Wan (Sham Mong Road))
- 過海隧巴118P線 Cross-harbour Bus 118P (長沙灣(深旺道) Cheung Sha Wan (Sham Mong Road) → 小西灣(藍灣半島) Siu Sai Wan (Island Resort))
- 過海隧巴118R線 Cross-harbour Bus 118R (小西灣運動場 Siu Sai Wan Sports Ground → 旺角(弼街) Mong Kok (Bute Street))
Nabijgelegen haltes
筲箕灣 Shau Kei Wan
筲箕灣 Shau Kei Wan
筲箕灣 Shau Kei Wan
香港東樹木組 Hong Kong E Tree Team
愛蝶灣 Aldrich Garden
愛蝶灣 Aldrich Garden
筲箕灣 Shau Kei Wan
筲箕灣總站 Shau Kei Wan Terminus
筲箕灣 Shau Kei Wan
愛東商場 Oi Tung Shopping Centre
筲箕灣 Shau Kei Wan