Route Bus 772: Dietfurt, Bahnhof => Krinau, Rössli
Plaatsen in deze route
Bezienswaardigheden in de buurt van de route
Stopt:
- Lichtensteig, St. Loreto
- Lichtensteig, Restaurant Bahnhöfli
- Krinau, Mühle
- Lichtensteig, Hof
- Lichtensteig, Gurtbergwald
- Dietfurt, Bahnhof
- Dietfurt, Langensteig
- Dietfurt, Langensteig
- Lichtensteig, Gurtbergwald
- Lichtensteig, Bahnhof
- Lichtensteig, Bahnhof
- Lichtensteig, Steigrüti
- Dietfurt, Bahnhof
- Lichtensteig, Gurtberg
- Krinau, Fabrik Feldmoos
- Lichtensteig, Gurtberg
- Lichtensteig, Gurtbergwald
- Lichtensteig, Obertor
- Lichtensteig, Obertor
- Krinau, Fabrik Feldmoos
- Lichtensteig, Restaurant Bahnhöfli
- Dietfurt, Neudietfurt
- Krinau, Rössli
- Krinau, Rössli
- Krinau, Mühle
- Lichtensteig, St. Loreto
- Lichtensteig, Gurtberg
- Lichtensteig, Steigrüti
- Lichtensteig, Hof