Routes van het openbaar vervoer
-
Bus 720 Allaman, gare <-> Aubonne, gare / Gimel, La Vernette
-
Bus 723: Gimel => Le Brassus (Sa et Di en été)
-
Bus 723: Le Brassus => Gimel (Sa et Di en été)
-
Echallens - Cossonay-Gare
-
Flixbus 106: Lyon, Perrache => München ZOB
-
Flixbus 106: München ZOB => Lyon, Perrache
-
Flixbus 1739: Grenoble, Gare routière => Lausanne P+R Vélodrome
-
Flixbus 1739: Lausanne P+R Vélodrome => Grenoble, Gare routière
-
Flixbus 306: Lyon, Perrache => Ulm, Eberhard-Finckh-Straße
-
Flixbus 306: Ulm, Eberhard-Finckh-Straße => Lyon, Perrache
-
Flixbus 475: Brescia, Autostazione => Yverdon-les-Bains, Avenue de la Gare
-
Flixbus 475: Yverdon-les-Bains, Avenue de la Gare => Brescia, Autostazione
-
Flixbus 479: Mailand, Lampugnano => Paris, Bercy Seine
-
Flixbus 479: Paris, Bercy Seine => Mailand, Lampugnano
-
Flixbus N106: Lyon, Perrache => München ZOB
-
Flixbus N106: München ZOB => Lyon, Perrache
-
Flixbus N405: Lausanne, P+R Vélodrome => Pula, Busbahnhof
-
Flixbus N405: Lausanne P+R Vélodrome => Venedig, Tronchetto
-
Flixbus N405: Pula, Busbahnhof => Lausanne, P+R Vélodrome
-
Flixbus N405: Venedig, Tronchetto => Lausanne P+R Vélodrome
-
S1: Grandson => Lausanne
-
S1: Lausanne => Grandson
Stopt
- Gimel, Le Prunier ( -Saubraz)
- Gimel, En Péry-Béliaux
- Aubonne, Le Bornalet
- Le Marchairuz, col
- Allaman
- Morges
- Aubonne, gare
- Montherod, village
- Gimel, Côte Réviol
- Montherod, Battoir
- Gimel, Côte Réviol
- Le Marchairuz, col
- Allaman, gare
- Etoy
- Aubonne, Bougy-Saint-Martin
- Aubonne, hôpital
- Lonay-Préverenges
- 6.3018134, 46.5079286
- Montherod, village
- 6.2828089, 46.510874900000005
- Denges-Echandens
- Gimel, Bas du village
- Aubonne, Roveray
- Pizy, Le Courtillet
- Gimel, Café de la Gare
- Morges-St-Jean
- Le Marchairuz, col
- Lonay-Préverenges
- Gimel, La Vernette
- Eclépens
Bezienswaardigheden