Log in
Ster gebruikers
Opiniepeiling
Start
>
Oostenrijk
>
Neder-Oostenrijk
>
Krems an der Donau
>
Gemeinde Krems an der Donau
>
Medizinischer Dienst Krems
Hoe kom je in
Medizinischer Dienst Krems
?
schrijf de eerste recensie
dokters
Ga naar website
Österreichische Gesundheitskasse (ÖGK)
Bekijk in interactieve kaart
Routes van het openbaar vervoer die langs deze plek lopen
- Bus 446: Krems Bahnhof => Reidling Leopold-Figl-Platz
- Bus 446: Krems Bahnhof => Sieghartskirchen Rathaus
- Bus 446: Krems Bahnhof => Sieghartskirchen Rathaus (über Krems Stadtpark)
- Bus 446: Krems Bahnhof => Sieghartskirchen Rathaus (über Stollhofen Kellergasse)
- Bus 446: Krems Bahnhof => Streithofen Bundesstraße
- Bus 446: Krems Bahnhof => Traismauer Bahnhof (über Wagram an der Traisen Lerchenfelder Straße)
- Bus 446: Sieghartskirchen Rathaus => Krems Bahnhof
- Bus 446: Sieghartskirchen Rathaus => Krems Bahnhof (über Abstetten Ort und Gemeinlebarn Volksschule)
- Bus 446: Sieghartskirchen Rathaus => Krems Bahnhof (über Abstetten Ort und Stollhofen Kellergasse)
- Bus 446: Sieghartskirchen Rathaus => Krems Bahnhof (über Michelhausen Wiener Straße/Spitaler Straße)
- Bus 446: Sieghartskirchen Rathaus => Krems Bahnhof (über Reidling Kremser Straße)
- Bus 446: Sieghartskirchen Rathaus => Krems Bahnhof (über Sieghartskirchen Sichelgrund)
- Bus 446: Sieghartskirchen Rathaus => Krems Bahnhof (über Sieghartskirchen Sichelgrund und Michelhausen Wiener Straße/Spitaler Straße)
- Bus 446: Traismauer Bahnhof => Krems Bahnhof
- Bus 446: Traismauer Bahnhof => Krems Bahnhof (über Stein an der Donau Zellerplatz)
- Bus 446: Traismauer Bahnhof => Krems Rechte Kremszeile/BRG
- Bus 708: Krems voestalpine => Krems Bahnhof (über Krems Austraße)
- Bus 737: Lilienfeld Schulen => Edelhof bei Zwettl Fachschule
- Bus 737: Lilienfeld Schulen => Zwettl Busbahnhof
- Bus 747: Göpfritz an der Wild Bahnhof => St. Pölten Hauptbahnhof
- Bus 747: Karlstein an der Thaya HTBLA => St. Pölten Hauptbahnhof
- Stadtbus Krems Linie 2: Krems Bahnhof => Krems Mitterweg/Hafenstraße
- Wieselbus C: Hollabrunn Bahnhof/P+R => St. Pölten Hauptbahnhof Nord (über Krems Austraße)
- Wieselbus C: St. Pölten Hauptbahnhof Nord => Hollabrunn Bahnhof/P+R (über Krems Austraße)
- Wieselbus E: Horn Robert-Hamerling-Straße => St. Pölten Hauptbahnhof Nord
- Wieselbus E: Krems Austraße => Waidhofen an der Thaya Busbahnhof
- Wieselbus E: St. Pölten Hauptbahnhof Nord => Horn Robert-Hamerling-Straße
- Wieselbus E: St. Pölten Hauptbahnhof Nord => Langenlois Haindorf B218
- Wieselbus E: St. Pölten Hauptbahnhof Nord => Waidhofen an der Thaya Busbahnhof
- Wieselbus E: Waidhofen an der Thaya Busbahnhof => St. Pölten Hauptbahnhof Nord
- Wieselbus F: Krems Austraße => Gmünd Bahnhof
- Wieselbus F: St. Pölten Hauptbahnhof Nord => Gmünd Bahnhof
- Wieselbus G: Krems Bahnhof => St. Pölten Hauptbahnhof Nord
- Wieselbus G: St. Pölten Landhaus Nord => Krems Bahnhof
Nabijgelegen haltes
Krems Austraße
Krems Austraße
Krems Bertschingerstraße
Krems Bertschingerstraße
Krems Bertschingerstraße
Krems Austraße/Göttweiger Gasse